Tükenmez Kalem

Kırtasiye ürünleri içerisinde en fazla kullanılanlar arasında tükenmez kalem çeşitleri yer alır. Okul hayatı veya iş hayatı yanında birçok meslek grupları için de oldukça büyük bir gereksinim aracıdır. Piyasada bu nedenle birçok tükenmez kalem çeşidi yer almakta ve sürekli yenilenen modeller ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Neden Tükenmez Kalem?

Kırtasiye malzemeleri içerisinde bulunan tükenmez sevdiklerinize de hediye alabileceğiniz bir irindir. Bu çok özel yeri olan tükenmez kalem hediyelik ürünler içerisinde de oldukça tercih edilen bir seçenektir. Hediye tercihlerinde çok kullanılır. Buna neden de kaliteli tükenmez kalem çeşitlerinin uzun süreli kullanılması ve uzun süre hatıra olarak saklanabilmesidir. Şu yönden de değerlendirirsek güzel bir tükenmez kalem hediye ettiğiniz kişi de bundan son derece memnun olur. Özellikle doktor, avukat, ofis çalışanı gibi kişiler için bu tür hediyeler oldukça uygundur.

Tükenmez Kalem Modelleri

Alışveriş sitemizin kırtasiye reyonunda bulabileceğiniz tükenmez kalem modelleri gerek kendiniz için gerekse sevdiklerinize hediye almak için birbirinden güzel ve kaliteli seçeneklerle size sunulmaktadır. Son derece kolay ve zahmetsizce yapabileceğiniz tüm online alışverişlerinizi web sitemiz aracılığı ile en kolay şekilde yapabilirsiniz. Tükenmez kalem örnekleri sitemizin en özel ürünleri arasındadır. Bu modelleri özel günlerde veya canınız sevdiklerinize sürpriz yapmak istediğinde de satın alabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Alışveriş sitemizde yer alan çok kullanışlı modellerden bir tanesi de tükenmez kalem silgisi çeşididir. Tüm ürün portföyümüz zevkinize ve kullanım alanınıza göre modellerle sizin seçiminizi beklemektedir.

Tükenmez Kalem Fiyatları

Hiçbir yerde bulamayacağınız fiyat aralıklarını sitemizde bulacaksınız. Neden mi? Çünkü internet alışverişinde en kaliteli ürünü en uygun fiyata satın alabileceğiniz tek alışveriş sitesiyiz. Ürün reyonumuzda ki tükenmez kalem seçenekleri de bu mükemmel hizmetin en kaliteli ürünleri arasında yerini almaktadır. Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Size sunulan ödeme seçenekleri içerisinde rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz bir online mağazayız. Kargo tesliminde son derece güvenilir hizmet verirken sizi ekonomik anlamda hiç zorlamayacak fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Keyifli ürünleri keyifli bir alışverişle almak için zamanınızı iyi değerlendiriniz. Kırtasiye ürünlerinizi, zahmetsizce ve yorulmadan size sunulan mükemmel hizmet sayesinde alınız.

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺9,50 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺3,45 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
%80 İndirim
%80İndirim
Yeni Ürün
1