Yüzük

Listeleme Şekli Izgara Liste

77 Üründen 1-24'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Lapis Lazuli YüzükLapis Lazuli Yüzük
  Lapis Lazuli Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  30,00 ₺
 2. Sarmaşık Manolya Yüzük (Kutulu)Sarmaşık Manolya Yüzük (Kutulu)
  Sarmaşık Manolya Yüzük (Kutulu)
  Değerlendirme:
  0%
  0
  125,00 ₺
 3. Jasper Taşı Doğal Taş YüzükJasper Taşı Doğal Taş Yüzük
  Jasper Taşı Doğal Taş Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 80,00 ₺ Normal fiyat 85,00 ₺
 4. Turkuaz/ Firuze Taşı Doğal Taş YüzükTurkuaz/ Firuze Taşı Doğal Taş Yüzük
  Turkuaz/ Firuze Taşı Doğal Taş Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 85,00 ₺ Normal fiyat 95,00 ₺
 5. İnek Yüzükİnek Yüzük
  İnek Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 6. Peynir YüzükPeynir Yüzük
  Peynir Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 7. Pembe Bulut YüzükPembe Bulut Yüzük
  Pembe Bulut Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 8. Kuzu YüzükKuzu Yüzük
  Kuzu Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 9. Kurbağa YüzükKurbağa Yüzük
  Kurbağa Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 10. Siyah Kelebek YüzükSiyah Kelebek Yüzük
  Siyah Kelebek Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  40,00 ₺
 11. Kurabiye YüzükKurabiye Yüzük
  Kurabiye Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  40,00 ₺
 12. Domuz YüzükDomuz Yüzük
  Domuz Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  40,00 ₺
 13. Lila Kalp YüzükLila Kalp Yüzük
  Lila Kalp Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  40,00 ₺
 14. Şeytan YüzükŞeytan Yüzük
  Şeytan Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  40,00 ₺
 15. Mor Gökyüzü YüzükMor Gökyüzü Yüzük
  Mor Gökyüzü Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 16. Portakal YüzükPortakal Yüzük
  Portakal Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 17. Mor İnek YüzükMor İnek Yüzük
  Mor İnek Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 18. Limon YüzükLimon Yüzük
  Limon Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 19. Ördek YüzükÖrdek Yüzük
  Ördek Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  45,00 ₺
 20. Epoksi Yüzük 6Epoksi Yüzük 6
  Epoksi Yüzük 6
  Değerlendirme:
  0%
  0
  25,00 ₺
 21. Epoksi Yüzük 4Epoksi Yüzük 4
  Epoksi Yüzük 4
  Değerlendirme:
  0%
  0
  25,00 ₺
 22. Epoksi Yüzük 5Epoksi Yüzük 5
  Epoksi Yüzük 5
  Değerlendirme:
  0%
  0
  25,00 ₺
 23. Epoksi Yüzük 3Epoksi Yüzük 3
  Epoksi Yüzük 3
  Değerlendirme:
  0%
  0
  25,00 ₺
 24. Kelebek YüzükKelebek Yüzük
  Kelebek Yüzük
  Değerlendirme:
  0%
  0
  35,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

77 Üründen 1-24'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kadın Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Kadın yüzükleri, çeşitli tarzlarda ve fiyat aralıklarında olabilir. Bu tarzlar arasında geleneksel, modern, minimalist, vintage ve el yapımı tasarımlar yer alır.

Fiyat aralıkları da yüzüğün malzemesine, markasına, tasarımına ve işçiliğine göre değişkenlik gösterir. Genellikle, altın, gümüş, platin, elmas, safir, zümrüt, yakut, doğal taşlar gibi mataryeller daha yüksek fiyatlıdır. Ancak, daha uygun fiyatlı seçenekler de mevcuttur, örneğin, çelik, titanyum, altın ya da gümüş kaplama gibi materyallerden yapılan yüzükler gibi.

Erkek Yüzük Modelleri

Elmas, zirkon, gümüş, altın, platin gibi malzemeler kullanılarak yapılan erkek yüzükleri farklı tarz ve tasarımlarda bulunabilir. Bazı erkek yüzük modelleri şunlardır:

 1. Geleneksel erkek yüzükleri: Basit ve klasik tasarımlı genellikle altın ya da gümüşten yapılmış yüzüklerdir.
 2. Elmas yüzükler: Erkekler için de elmas yüzükler oldukça popülerdir. Özellikle tek taşlı elmas yüzükler basir ve şık bir tasarıma sahiptir.
 3. Kabartmalı yüzükler: Bu tarz yüzükler, altın ya da gümüş yüzüklerin üzerine yapılan çeşitli desenler veya figürler ile süslenir.
 4. Sembolik yüzükler: Bazı erkek yüzükleri, sembolik anlamlar taşır. Örneğin, aile armaları, gizli anlamlar ya da kişisel semboller gibi.
 5. Modern yüzükler: Minimalist tasarımlı, sade ve şık yüzüklerdir.

Altın Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Altın yüzükler, çeşitli tasarımlar ve fiyat aralıklarında bulunabilir. Fiyat, yüzüğün altın türüne, gramına, ağırlığına, işçiliğine ya da tasarımına göre değişkenlik gösterir.

Altın yüzükler, 14 ayar, 18 ayar, 22 ayar kullanılarak yapılır. 14 ayar altın yüzükler daha dayanıklıdır ve genellikle daha uygun fiyatlıdır. 18 ayar altın yüzükler daha yumuşak bir altın türüdür ve daha lüks bir hissiyat verir. 22 ayar altın yüzükler ise en yüksek kalite altın ürünüdür. Ancak daha az dayanıklılığa sahiptir.

Altın yüzük modelleri arasında tek taşlı yüzükler, kabartma yüzükler, alyanslar, pırlanta ya da diğer değerli taşlarla süslenmiş yüzükler, minimalist yüzükler gibi birçok farklı tasaırm bulunur.

Altın yüzüklerin fiyatı 1.000 tl ila 10.000 tl arasında değişkenlik gösterir. Ancak, daha lüks tasarımlar ve yüksek kaliteli altınlar kullanıldığında bu fiyatların çok daha üstüne de çıkabilir.

Gümüş Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Gümüş yüzükler, şık ve çekici tasarımları ile son derece popülerdir. Hem kadınlar hem de erkekler için birçok farklı modeli mevcuttur. İşte bazı gümüş yüzük modelleri:

 1. Minimaslit gümüş yüzükler: Sade tasarımlı, zarif ve ince yüzüklerdir. Hem günlük hem de özel günlerde kullanıma uygundur.
 2. Yılan yüzükleri: Yılan figürleri, gümüş yüzüklerde sıkça kullanılan bir tasarımdır. Genellikle detaylı el işçiliği ve çekici görünümü ile dikkat çeker.
 3. Taşlı yüzükler: Gümüş yüzükler, değerli taşlarla da süslenebilir. Bu tasarımlar arasında, ametist, zirkon, kuvars,turnalin ve topaz gibi taşlar yer alır.
 4. Vintage yüzükler: Retro tarzını yansıtan, eskiden kalan birçok tasarımı kullanarak modern bir yüzük elde eden modellerdir.

 

Gümüş yüzüklerin fiyatları, malzeme kalitesi,işçilik, taş kullanımına göre değişkenlik gösterir.

Zarif Yüzük Modelleri

Zarif yüzükler, ince işçilikleri, şık tasarımları ve minimalist tarzları ile dikkat çekerler. Hem günlük kullanıma hem de özel günlerde kullanıma uygunlardır. Bu yüzük modellerinin arasında tek taş yüzükler, ince yüzükler, alyans yüzükler, eklem yüzükleri gibi yüzük modelleri bulınur.

Taşlı Yüzük Modelleri

Taşı yüzükler, pırlanta, zirkon, safir, zümrüt, rubi ve diğer değerli taşların kullanıldığı yüzüklerdir. Herhangi bir tsş kullanılmadan da tasarlanabilirler ancak taşlar, yüzüğün daha gösterişli görünmesini sağlar. Taşlı yüzüklerin arasında olan modeller pırlanta, tek taş, tamtur, doğal taş gibi modeller bulunur.

Hint Yüzük Modelleri

Hint yüzük modelleri, gemellikle Hindistan’ın geleneksel takı tasarımlarına dayanır ve karmaşık desenler, işlemeler ve süslemelerle süslenirler. İşte bazı popüler Hint yüzük modelleri:

 1. Kundan yüzük: Kundan, Hint mücevheratının en geleneksel ve popüler malzemesidir. Kundan yüzükler, altın ya da gümüş tabanlı ve mücevherlerle süslenmiş tasarımlardır.
 2. Polki yüzük: Polki, Hindistan’da özel olarak işlenen elmaslara süslenen yüzük modelidir. Bu yüzükler, altın ya da gümüş tabanlıdır.
 3. Jadau yüzük: Jadau, geleneksel Hindistan mücevheratının bir başka formudur ve yüksek kaliteli mücevher taşları ve metallerin kombinasyonunu içeren yüzüklerdir.
 4. Meenakari yüzük: Meenakari, Hindistan’da geleneksel bir mücevherat tekniğidir. Renkli emaye kaplama işlemi ile süslenir.

 

Hint yüzükleri çok fazla el işçiliği içerdiği için ve her yerde bulunamadığı için genellikle yüksek fiyatlı ürünlerdir.

İnci Yüzük Modelleri

İnci yüzük, bir ya da birden fazla inci ile süslenmiş yüzükledir. İnciler, doğal ya da yetiştirilmiş olabilirler ve yüzükler genellikle altın, gümüş gibi değerli metallerle birleştirilir. İnci yüzükler, sade ve minimalist tasarımlardan daha karmaşık ve süslü tasarımlara kadar birçok farklı stilde üretilir. Bu modeller arasında, tektaş, barok gibi modeller vardır.

İnci yüzükler, hem klasik hem de modern stillerde üretilir ve birçok farklı bütçeye uygun fiyat aralıklarında bulunabilirler. İnci yüzüklerin fiyatı, kullanılan inci türü, boyutu, kalitesi ve işçiliğe göre değişkenlik gösterir.

Taşsız Yüzük Modelleri

Taşsız yüzük modelleri, genellikle minimal, sade ve şık tasarımları ile dikkat çeken, her tarza kolay bir şekilde uyum sağlayan yüzük modelleridir. Taşsız yüzüklerin de birçok modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasında en popüler olanlar alyans, işlemeli yüzükler, eklem yüzükleri, figürlü yüzükler, geometrik yüzükler ve polimer kilden üretilen yüzükler bulunmaktadır.

Boncuklu Yüzük Modelleri

Boncuk yüzükler, diğer akseusarlar ile  kombinlererek farklı bir tarz yaratmak için kullanılabilir. Daha çok yaz aylarında tercih edilir. Boncuk yüzükler genellikle el yapımı olup uygun fiyatlıdır.

Sade Yüzük Modelleri

Sade yüzük modelleri, minimalist ve şık bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal yüzük türüdür. İşte bazı popüler sade yüzük modelleri:

 1. Düz ve ince altın – gümüş yüzük: Bu tür yüzükler, minimalist bir tarzda en basit ve klasik seçeneklerdir.
 2. Tek taş yüzük: Tek bir küçük taşın yer aldığı sade bir yüzük, minimalist bir görünüm elde etmek isteyenler için idealdir.
 3. Üzerinde isim ya da sembol olan kişiselleştirilebilir yüzükler: Bu tür yüzükler, sade ve anlamlı bir mesajı ya da sembolü taşıyan minimalist bir seçenektir.
 4. Eklem yüzüğü: Eklem yüzüğü, parmak eklemleri üzerine takılan küçük ince yüzüklerdir.