Washi Tape

Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Disney Vibes StickerDisney Vibes Sticker
  Disney Vibes Sticker
  Değerlendirme:
  0%
  0
  13,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Eğer bir sanatçı iseniz, washi tape'i duymuş olabilirsiniz veya Pinterest'teki binlerce washi tape projesinden birkaçını görmüş olabilirsiniz. Ancak daha az aşina olanlar yaşam alanlarını güzelleştirmek için washi bandını basit el sanatlarına nasıl dahil edebileceklerini merak ediyor olabilirler. Neyse ki, sorularınızı cevaplamak için buradayız!

Washi tape güzel, dekoratif bir kağıt maskeleme bandıdır. İnce, dayanıklı, kağıt ve bambu gibi doğal liflerden yapılmış, ucuzdur ve yüzlerce renk ve desende gelir. Bant, ahşap, plastik ve metal dahil olmak üzere birçok yüzeye yapışması kolaydır ve hasara neden olmadan çıkarılması kolaydır.

İşte yaratıcılığınızı akıcı hale getirmek için birkaç washi bant zanaat fikirleri

Duvar Sanatı


Washi tape kullanarak benzersiz duvar sanatı oluşturun! Kiralık bir dairede yaşıyorsanız ve sanatı asmak için duvarda delik açamıyorsanız veya delik açamıyorsanız, bu harika bir projedir. Düz renklerde washi bant ile minimalist geometrik tasarımlar oluşturun veya bir duvar teması oluşturmak için farklı desenler deneyin. Washi bant kalıcı olmadığından, bir seferde birkaç tasarım deneyebilir veya stiliniz değiştikçe bunları değiştirebilirsiniz.

Poster Çerçeveleri


Posterleri asmak washi tape ile çok daha kolay hale geldi. Gerçek çerçevelere gerek yok-sadece bir resmi veya posteri duvarınıza bantlayın, ardından resmin etrafında görsel olarak çekici bir kenarlık oluşturmak için washi bant kullanın. Düz renkli washi bandı eğlenceli şekillere ve desenlere kesin veya çizgiler ve puantiyeler gibi göz alıcı desenlerle washi bandı seçin. Washi bant çerçevelerinin takılması kolaydır ve onları çıkardığınızda duvarlarınızda iz bırakmaz.

Resim Çerçeveleri


Ucuz resim çerçevelerine sahipseniz, washi bant onları kişiselleştirmek için harika bir yoldur. Ev veya ofis mobilya dekorunuza uyacak şekilde renkli washi bant kullanın. Hediye olarak vermek için eğlenceli, desenli çerçeveler bile yapabilirsiniz!

Dizüstü Bilgisayarlar ve Tabletler


Dizüstü bilgisayarınızı ve dizüstü bilgisayarlarınızı washi bant tasarımlarıyla kişiselleştirin. Renk koordineli bir görünüm için klavyenizi veya not defterlerinizin sayfalarını washi bant desenleriyle süsleyin.

Washi Tape El Sanatları

Washi bant ile süslenmiş yer imleri hediye vermek, okul zamanı veya hatta kendi kişisel kütüphanenize yetenek eklemek için mükemmeldir. Tek yapmanız gereken en sevdiğiniz washi bant renklerini ve desenlerini seçmek ve bunları bu büyük etiketlerin yüzeyine uygulamak. Mükemmel uyum sağlayan renkler ve desenler için desenli Washi bant Setlerimize göz atın.


Tırnak Sanatı


Kendinize hızlı, kolay ve çarpıcı bir manikür vermek için washi bant kullanın! Tırnağınızın şeklini bir washi bant deseni üzerine takip edin, şekli makasla kesin ve sıvı oje yerine uygulayın. Bandı tek başına çocuklar için bir oyun manikürü olarak kullanın veya kendi tırnaklarınızda daha fazla kalma gücü istiyorsanız, banda eşlik etmek için bir taban kat ve üst kat uygulayın. Seçtiğiniz desenle yaratıcı olun-özel günler için parlak bant kullanmanızı öneririz.

Renkli Washi Bant Kalemler


Washi bant, sıradan ofis malzemelerini ilham öğelerine dönüştürmek için bile kullanılabilir! Sadece en sevdiğiniz desenli washi bandı seçin ve kaleminize uygulayın. Kaleminizi gerçekten özelleştirmek için renkli tüylerle bitirin!

 

 

 

Zarflar
Postada el yazısıyla yazılmış bir not almaktan daha güzel bir şey yoktur — ve bu tertemiz dekore edilmiş zarflarla sevdiklerinizden sunum için bonus puan alırsınız! Bir washi bant kenarlığı oluşturun-Sevgililer Günü için bir kalp deseni kullanabilir veya renkli dantel şerit bant ile düğün davetiyesi zarflarını daha zarif hale getirebilirsiniz. Kartlarınızı ve harflerinizi de bantla süslemekten çekinmeyin!

 

Washi bant el sanatları
DIY kiraz kuşu, herhangi bir parti dekoruna veya hediyesine anında bir tatil sıçraması ekler. Afişiniz için bir renk paleti veya desen seçin ve washi bandını renkli sicime yapıştırın. Temalı veya şenlikli kiraz kuşu için, noel temalı washi bandı düşünün (bir ofis tatil partisi için mükemmeldir. ) Bebek duşları, doğum günleri veya ilkbahar aksanları için güzel bir çiçek desenli bant deneyin.

 

 


Etiketler
Son olarak, kutunun dışında düşünün ve kendi çıkartmalarınızı yapmak için farklı washi şekillerini kesin! Kağıt kırtasiye malzemelerinden mutfak kupalarına kadar her şeye yapıştırın.

Hayal edebileceğiniz herhangi bir zanaat projesi için geniş bir washi bant seçkisi taşıyoruz. Bugün başlayın!