₺11,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺11,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
₺11,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
Son ürün
₺11,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺11,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
₺11,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺11,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
Son ürün
₺11,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
₺11,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%60 İndirim
%60İndirim
Yeni Ürün
1

Priz Sticker Fiyatları ve Modelleri

En güzel zamanlarınızı geçirdiğiniz evinizi, dekoratif eşyaların yanı sıra evinizle bütünlük gösterecek medeni ve minimal ürünlerle zenginleştirmek isteğindeyseniiz , prizlerinizin etrafında ve üstünde uygulanabilen priz sticker modellerini deneyebilirsiniz. Değişik markalar tarafınca her beğeniye ve beklentiye müsait olacak halde uyarlanan ürünler ,evinizin her bölümüne değişik bir hava katarken, elektrik ve priz düğmelerinizin eskisinden fazla oldukça daha şık görünmesine de destek olur.

Priz Sticker Modelleri

Priz yapışkanları olaran da adlandırılan priz sticker modellerini Woohoobox'tan gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.Dilerseniz priz üstüne yapıştırılan sticker modelleri ile odanıza ayrı bir hava katabilirsiniz.Ek olarak fosforlu modelleri de tercih edebilirsiniz.Priz üstüne yapıştırılan sticker modelleri çok tercih edilen modellerdendir.Çok fazla desende ve tek renkli priz sticker ürünleri, farklı ebatlarda ve yapılarda olup çok zaman vinil malzemeden yapım edilirler. Arka bölümlerindeki kuvvetli yapışkanlarla donatılan modeller, uygulanmış olduğu kısmın görünümünü anında değiştirebilir. Ünlü çizgi film kahramanlarından hususi tasarımlı soyut modellerde , esprili uyarılardan tasarımlara figürlere kadar oldukça geniş bir yelpazede yer sunar priz sticker modelleri, aldığınız markanın geliştirdiği modele gore tek parçadan ve oldukça parçadan fazla oluşabilir.

Tüm odalar, salon, döşek odası ve bilhassa küçük çocuk odalarının atmosferini değiştirirken oldukça fazla renkli ve canlı olmasına olanak tanıdıkları sağlayan priz sticker modelleri, retro modleleri ömür alanları yaratmak arzulayanlar için de müsait ürünlerdir. Ayrıca da sanat eserlerinin çok olarak konumlandırıldığı alanların havadar görünmesine imkan veren soyut yöntemleri üstünde bulunduran priz sticker modelleri, sanatçı tarafınızı ortaya çıkmasını da sağlayabilir.Sadece yan yana bulunan prizler için farklı modeller hazırlayan matbaalar, set halinde ortaya koydukları ürünlerle odalarınızda tematik modeller hazırlayabilmenize de fırsat sağlarlar. Kimi markaların vermiş olduğu ürünler, mikro boyutlarda hazırlanan priz üzeri sticker şeklindedir. Ülkemizin tasarımları ve organik güzelliklerinin, soyut görsellerin yahut muhtelif çizgi film karakterlerinin görselleriyle farklılaştırılan sticker modelleri, duvara yapıştırılan ürünleri kullanmak istemeyenler için idealdir.

Duvara yağıştırılırken haricen yapıştırıcıya ihtiyaç olmadan  ergonomik bir kısımda yapıştırma işlemini tamamlamanıza olanak sağlayan ve kullanıcı dostu olan  tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünleri, duvar veya prizlere uygulamadan ilkin alakalı alanları temizlemeniz gerekir. Zira zemin üstünde toz, yağ, kireç ve benzeri kalıntılar olursa, mamüller tam olarak yapışmayabilir. Bunun yanı sıra aldığınız priz sticker modelleri yeni boyanmış duvarda kullanmanız da öneri edilmez.

Hoşunuza giden ürünleri istediğiniz alana uyguladıktan sonrasında lüzumlu gördüğünüz takdirde nemli bir bezle temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Duvarların haricinde; cam, ayna, fayans ve seramik benzer biçimde yüzeylere de kolayca uygulayabileceğiniz mamüller, kuvvetli yapıştırıcıları yardımıyla uzun zaman ilk günkü durumlarını muhafaza ederler.

Priz Sticker Fiyatları

Tarzınıza müsait olan ve beklentilerinizi karşılan priz stickerların fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, yapısı, yapım edilmiş olduğu malzeme, paket içeriği, rengi ve boyutları benzer biçimde oldukça sayıda değişkene gore farklılık gösterir. Genellikle çoklu paketler halinde sunulan ve birden fazla odada kullanılabilecek sayıda olan mamüller, priz alanınız genişse ve etrafında konumlandırılmış başka bir eşya yoksa duvarlarınızın oldukça daha zarif görünmesine yardım eder.Yenilikçi çizgilerinin yanı sıra klasik stilleriyle de büyük beğeni toplayan priz sticker modelleri, yalnızca evlerde değil; kreş, anaokulu ve hatta görselliğe ehemmiyet veren iş yerlerinde de rahatça değerlendirilebilir. Estetik açıdan her vakit daha iyisini isteyen kullanıcılara hitap eden mamüller, sadeliği zarafetle bir araya getirmesiyle de tercih sebebi haline gelebilir.

Farklı ve özel üretim yüzlerce sticker modeli için buradaki linki takip edebilirsiniz.

Edindiğiniz ürünleri bir müddet sonra yapıştırdığınız alandan çıkarmak isterseniz, işlemi olası olduğunca yavaş ve dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir. Aksi biçimde duvarınızın boyası zedelenebilir. Çıkarma işlemini tamamladıktan sonrasında duvarda yapışkan yüzey parçaları kaldıysa, alkol sayeinde bu parçaları rahatça temizleyebilirsiniz.Siz de gereksinimlerinizi karşılayan ürünlerden dilediklerinizi edinebilir, odalarınızın canlı ve güzel duyu açıdan daha kuvvetli görünmesine katkıda bulunabilirsiniz.