Organizer Kalemlik

Herkesin çok iyi bildiği hatta ezberlediği o kalemlik modellerini kafanızdan atın. Biz Woohoobox kalemliklerinden bahsediyoruz. İsterseniz masanızın üzerinde kutu kalemlik gibi dimdik tutun ve içinden istediğiniz kalemi hemen seçip alın isterseniz de fermuarını kapatıp küçük bir çanta kalemlik olarak kullanın. Evet, doğru her iki kalemlik aslında tek bir kalemlik ancak çok fazla işlevsellik. Çünkü tüm bu ürünler Woohoobox patentli, Be Happy markalı, renkli tasarımlı, çok işlevselli yani say say bitmeyecek nitelikli.

Küçülen dünya genişleyen hayatlar, çok yönlülük, hayatın her alanında derli topluluk, işlevsellik, minimalizelik, tasarımsal ürünler falan derken çok amaçlı kullanılan her bir türdeki ürün oldukça popüler oldu. Örneğin şeffaf sırt çantaları ve içlerinde yer alan iç çantalar kadar organizer kalemlikler de bir o kadar popülerleşmiştir.

Bazı kimseler vardır ki kalem aşığıdır ve asla paylaşamaz, biriktirir durur. Biliyoruz, sen de öylesin. Renkli kalemlerin yalnız senin olsun, gözünün önünde öylece süzülsün, sen onlara bakadur onlar sana bakadursun derken evet anlıyoruz kalemler vazgeçilmez okul kırtasiye malzemesidir. Yalnızca okulda değil iş hayatında ve hatta günlük yaşamda da bu kalem tutkunlarını görmek çok mümkün. Kalem tutkunlarının artık yeni gözdesi kalemlikler. Ancak öyle düz ve renksiz sıradan kalemlikler değil. Bildiğin Woohoobox imzalı rengarenk organize kalemlik modelleri. Öyle diyebiliriz ki bir gören pişman bir görmeyen. Onlarca çeşit arasında karar vermekte zorlananlar için henüz bir çözüm üretemedik ama muhteşem kalemlikler üretmek konusunda bayağı başarılar kat ettik. 

Biz diyelim unicorn sen de flamingo. Ne ararsan var. İster içine yalnızca sıra sıra kalemlerini diz istersen de mini defterini cep telefonunu daha birçok ürününü, seçim her zaman senin. İnce yapısı ve kullanışlı tasarımı ile her yere kolayca sığabilir ve elde rahatlıkla taşınabilir. Mini bir çanta olarak da kullanılabilecek bu organizer kalemliklere aslında harika bir okul aksesuarı bile denebilir.

Okul sezonunun yaklaşmasıyla okul alışverişi sezonu da açılmıştır. Defterden kaleme, kalemlikten çantalara onlarca ürün tek adres her zaman Woohoobox… En acil ihtiyaçlarınızdan en özel kırtasiye parçalarına kadar her ürünü muhteşem tasarımlarda bulabileceğiniz Be Happy ürünlerini hemen incelemelisin. 

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺26,90 KDV Dahil
₺37,90 KDV Dahil

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺26,90 KDV Dahil
₺37,90 KDV Dahil

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺26,90 KDV Dahil
₺37,90 KDV Dahil
1