Matara

Woohoobox mataralarını daha önce hiç görmediğinize çok eminiz. Yaz dönemlerinde su tüketimi artıyor ancak doktorların önerilerini de göz önünde bulunduracak olursak yaz kış bakmadan su tüketimi hep artışta. Ki böyle de olmalıdır. Su hayatımızın devamı için önemli bir kaynaktır ve olmazsa olmazdır. Hayatın döngüsünü ve koşulunu sağlayan suların önemi kadar plastik kapların doğaya verdiği zarar da bir o kadar ters orantıdadır. Bu nedenle pek çok kimse plastik şişelerden kaçınarak kendi özel mataralarını alıyor ve sularını güvenli ve sağlıklı bir şekilde muhafaza ediyor. Ancak hayatının her noktasında olduğu gibi matara seçiminde de tercihini renklilikten, canlılıktan ve farklılıktan yana kullananlar en çok tercih ettiği marka Woohoobox oluyor. İster panda desenli ister düz renkli sevimli iconlu cam matara olsun her zaman farklılığınız çevrenizde fark edilecektir. 
Woohoobox cam mataralarını yalnızca su tüketimi için kullanmak da şart değildir içerisinde herhangi bir içeceği rahatlıkla barındırabilir ve sürekli olarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Woohoobox ‘ta yalnızca cam matara bulunmasının yanı sıra ayrıca termos çeşitleri de bulunmaktadır. Çok sıcak ya da çok soğuk içeceklerinizi bu termoslarda muhafaza edebilir ve taşıyabilirsiniz. 
Sevdikleri içecekleri yanında taşımayı sevenler, sokakta yürürken ya da çalışırken dolularca kahve ve çay ya da su tüketenler için çelik matara çeşitleri harika bir çözüm olacaktır. Kimi insanlar iş yoğunluğunda ya da okul hayatı döneminde su tüketimini oldukça minimum seviyelerde tamamlayabilir ve bu yüzden de sağlıksız yaşama adım adım yaklaşabilir. Bu durumu aşmak için kişilerin yanında suluk matara taşıması oldukça iyi bir çözüm olacaktır. Suluk matara denince akla ilk gelen ilkokul dönemin çocuklarının kullandığı standart suluklar gelmesin. Woohoobox matara suluk modelleri öyledir ki 7 ‘den 70 ‘e herkesin kullanabileceği tarzda tasarlanır ve beğenilere sunulur. 
Üstelik Woohoobox ‘taki matara çeşitleri hem cam matara hem da çelik matara olmak üzere farklı kullanımlara özgü türlerde üretilmiştir. Yanında sıcak içecekler ya da çok soğuk içecekleri muhafaza etmek isteyen kişiler için çelik mataralar harika bir yardımcı olacaktır. 
 

₺30,68 KDV Dahil
₺42,90 KDV Dahil
₺30,68 KDV Dahil
₺47,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Yeni Ürün
₺19,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
1