Silgi

Listeleme Şekli Izgara Liste

3 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Pembe-Beyaz Unicorn Silgi Seti SL29Pembe-Beyaz Unicorn Silgi Seti SL29
  Pembe-Beyaz Unicorn Silgi Seti SL29
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 7,00 ₺ Normal fiyat 15,00 ₺
 2. Serve Bobo Silgili Kalemtraş 3+1 SetiServe Bobo Silgili Kalemtraş 3+1 Seti
  Serve Bobo Silgili Kalemtraş 3+1 Seti
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 70,00 ₺ Normal fiyat 100,00 ₺
 3. Serve Ebot Tavşan Silgili Kalemtıraş MaviServe Ebot Tavşan Silgili Kalemtıraş Mavi
  Serve Ebot Tavşan Silgili Kalemtıraş Mavi
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 35,00 ₺ Normal fiyat 40,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

3 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Genellikle çocukların okul hayatının en vazgeçilmezidir silgiler. Tüm öğrenim hayatlarında en büyük kurtarıcıları ve ellerinden düşürmedikleri bir okul gerecidir. Yazarlar çizerler ve özellikle büyük silgi yardımıyla istemedikleri tüm gereksiz yazılımları yok ederler.

Silgi Satın Al

Silgi kullanmak günümüzde tüm zamanlarımızda bazen gereken en önemli ihtiyaçtır. Bazen bir sınavda, bazen ofiste, bazen bir çizimde elimizin birinde ve parmaklarımızın arasında doğruyu ortaya çıkartırken yanlışları yok etmek için kullanırız. Her ne kadar da artık teknoloji çağını yaşıyor olsak ve bilgisayarlara bağlı bir hayat sürsek de yine de elimize kalemi aldığımız ve silgiye ihtiyaç duyacağımız anlar hiç bitmeyecektir. Özellikle de çocuklar için bu çok büyük bir gereksinimdir. Onlar hayatı öğrenirken ve büyürken her zaman yazacak, çizecek ve silecektir. Bu kaçınılmazdır. İşte onların bu okul temel ihtiyacı olan silgiler günümüzde artık birçok farklı ve sevimli modellerle karşımıza çıkmaktadır. O kadar değişik ve çeşitte model var ki tarifi edilemez güzellikte ve dizaynda tüketicilere sunulmaktadır.

Silgi Fiyatları

Alışveriş sitemizde yer alan modelleri görmek almak için yeterli olacaktır. Zevkinize hitap edecek olan tüm ürün çeşitlerimiz gibi çocuklarının da gönlünü okşayacak birçok seçenek mevcuttur. Her çeşit modeller ile göze hitap eden çeşitler içerisinde çocuğunuza bir silgi seti tasarlayabilirsiniz. Zaten birçok alternatif içerisinde hangisi alayım diye düşünürken mutlaka birkaç model seçmiş olacaksınız. Ayrıca tek bir sefer değil aralıkla sitemizde gezinerek her  seferinde bir başka model silecek alacağınızdan hiç şüphe duymuyoruz. Rengarenk meyvelerle kaplı, hoş kokulu, farklı temalarda hayvan figürlü, yiyecek modellerinden dondurma ve minik figürlere kadar sayamadığımız çoklukta modelleri sitemizde görebilirsiniz. En iyi silgi modeli için rahatlıkla bizde en iyisi var diyebiliriz.

Silgi Modelleri

En uygun ödeme şekilleri, kargo hizmeti ve hiçbir yerde bulamayacağınız fiyat politikası karşısında tutkunu olacağınız alışveriş sitemiz bütçenizi koruyacak ve sizi kaliteli ürünü ucuza kullanma imkanı yaşatacaktır. Amacımız klasik ve sıradan bir mağaza olmaktan uzak, size heyecan ve sürprizler yaşatan yeni fikirlerle oluşturduğumuz ürünleri sunmak. Hayatın içinden ve yaşamın renklerinden esinlenerek tasarlanan her ürün kullanıcısına öncelikle mutluluk katmalıdır . 

Silgi denince herkesin aklına dümdüz renklerde ve genellikle beyazi siyah ya da biraz daha eskileri hatırlarsak yeşil renkli silgi çeşitleri gelir. Ancak biraz daha standartların dışına çıkmayı başaranlar için pek çok farklı renkte ve modelde silgihayal etmek hiç de zor olmamaktadır. Woohoobox her üründe olduğu gibi en çok kullanılan kırtasiye malzemesi silgilerde de yeniliklerden geri kalmamış ve birbirinden farklı renkte, modelde bir sürü silgi çeşidi tasarlamıştır. Sınırların dışına çıkarak bir silgiden çok bir oyuncak izlenimi yaratan modelleri görünce hangisini almak isteyeceğinizi şaşıracaksınız. Havuç desenli silgilerden dondurma tasarımlı silgilere renkli zar modelli silgilerden gökkuşağı şeklindeki silgilere kadar pek çok modelde silgiyi Woohoobox ‘ta bulmanız mümkün.

En sık tercih edilen kırtasiye malzemelerine bakıldığında karşımıza ilk sıralarda defterler, kalemlerve ardından silgiler çıkmaktadır. Bir şeyleri not almak gerekliliği kadar yapılan hataları, yazım yanlışlarını da düzeltme ihtiyacı duyarız. Bu gibi durumlarda sürekli olarak defterideğiştirmek ya da sayfayı yeniden düzenlemek oldukça yorucu olacaktır. Bu yüzden de kalemler kadar silgilere de ihtiyaç duyulur. Yapılan yanlışlıkları silmek, temizlemek ya da eski bir notu düzenlemek için sayfayı yenilemek yerine o noktayı silmek daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Kırtasiye ve Silgi Malzemeleri

Woohoobox ‘ta pek çok şekilli emoji silgimodelleri bulunur. Standartların dışına çıkmayı sevenler, renkli dünyaların insanı olanlar için neon silgilerden unicornlu silgilere kadar pek çok modeli bir arada bulabilirsiniz. Dilerseniz bir arkadaşınız için hediyelik renkli silgitercih edebilir ya da arkadaş grubunuz için silgi setlerialabilirsiniz. Küçük silgiler yerine büyük silgikullanmayı sevenler için de Woohoobox en güzel tasarımlarını sizlere sundu.Silgi ve çok daha fazla çeşitli özel tasarım kırtasiye malzemesinde uzman bir ekibe sahibiz.Uzman ekibimizin hazırladığı tüm kırtasiye koleksiyonu için buradaki linki takip edebilirsiniz.

Renkli ve şatafatlı silgilerden hoşlanmayın ve her zaman klasiklerden yana olanlar için de Woohoobox en iyi silgi modellerini sizlere sundu. Siyah ve beyaz silgilerden hiç vazgeçmeyenler için oldukça kullanışlı silgiler de bulmak mümkün. Köşeli yapısı ile ince noktaları silmenizde de kolaylık sağlayacak silgiler ile hatalarınızı ardınızda bırakarak ilerleyebileceksiniz. Şekilli, hoş kokulu, renkli ve bir o kadar da sevimli silgiler arasında hangisini seçmek istediğinize karar veremeyeceksiniz.