Sekreterlik

Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Earth Day İçi Renkli A5 Defter ve Pembe Mermer Sekreterlik 3'lü SetEarth Day İçi Renkli A5 Defter ve Pembe Mermer Sekreterlik 3'lü Set
  Earth Day İçi Renkli A5 Defter ve Pembe Mermer Sekreterlik 3'lü Set
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 100,00 ₺ Normal fiyat 150,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ofislerde ve iş yerlerinde randevuları ve planları, günlük ve haftalıkyapılacakları not alamak ve kayıt altında tutmak içinkağıtlara yazmak gereklidir. Bu notlar zaman içinde birikerek birçok değişik sayfalar hâlinde bir arada tutulması ihtiyaç duyulan hususi kayıt hâlini alır.Hertürlü işyerleri ve ofislerin haricinde birçok değişik ve özel alanlarda çalışan kişilerin yapmış olduğu işlerini tertipli bir dosyanın içinde bulundurmak,tutmak muhafaza etmek ve ihtiyacı olduğundasekterliğineulaşmak ve kullanmak isteyinde bulunabilir.Öte yandan araştırmalar meydana getiren ve ödev yapan öğrenciler, çalışanlar da aynı halde yapmış olduğu işlerini bir arada tutmak ister ve istedikleri zaman kullanmak ister.

Okul ve Ofis İçin Sekreterlik 

Woohoobox'un üretmiş olduğu sekreterlikburada devreye girer ve rengarenk tasarımları ile fark edilir.Motivasyonsekreterlikleriile de ister özel karakterler ister bilim adamları gibi bir çok seçeneği bünyesinde tutar. Dosyalarınızı ve içeriklerinizin dağınık olmasınıönleyen ve bir arada emin bir halde tutmanızı sağlayan sekreterlikler değişik özellikli tasarımlarıve modelleriyle beraber woohoobox.com ile değerli müşterileriylebuluşur. Kullanım keyfinize nazaran kapaklı ve kapaksız modelleriyle beraber geniş bir ürünseçeneğisunan sekreterlikler hem de hızla gelişen değişen  teknolojinin gelişmesiyle beraber kullanıcılara değişik kullanım seçeneklerisunmak ile birlikte kaliteli birsekterlerlikile tarzınızı özgünce ifade eder.İster okulda ister ofiste veya resmi kurumda olun sekreterlik bir çok çalışanın ve öğrencinin işini kolaylaştırır.

Tüm Kırtasiye ve Okul Alışverişi

Sekreterlik kırtasiye ürünleri içinde oldukça işlevsel aletlerin başında gelir.Sizde bir sekteterlik sahibi olara okul veya ofisinizde bir çok evrağınızı düzenleyebilir ve koruyabilirsiniz.Okullar öğretmenlerin verdikleri ödevler,çizimler,projeler ve bir çok şey sektreterliklerle birlikte muhafaza edilebilir.Aynı şekilde ofis işlerinizde sekterlikten yararlanmak büyük avantaj sağlar.Kırtasiye ürünlerine ilgi duyan kişiler sekreterlik modellerine ilgi gösterir.Kırtasiye alışverişi yapmak ve kırtasiye malzemelerine göz atmak için kategorimiziziyaret edebilirsiniz.Woohoobox uzman kırtasiye ekibinin hazırlamış olduğu set ve kutu modellerinde de bir çok sekreterlik modeli yer almaktadır.

Siz neredeysenizher yerdeberaberinizde görütebileceğiniz rengarenk sekreterlikler ile mühim projelerinizi, işlerinizi anında yanınızdataşıyabilirsiniz. Düzenle beraber gelen başarıyıelde etmenizisağlayacak olan sekreterlikleri ihtiyacınıza nazaran değişik A4-A5 boyutlardaki seçeneği ile işlerinizidaha derlitoplu olmasını sağlamayabaşlayabilirsiniz.Enözel tasarımlı sekreterlik modelleri sadece Woohoobox’tadır.