Jelly Neon Kalemlik

Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Jelly Neon Şeffaf Kalemlik KahverengiJelly Neon Şeffaf Kalemlik Kahverengi
  Jelly Neon Şeffaf Kalemlik Kahverengi
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 25,00 ₺ Normal fiyat 30,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kalemler, silgiler, kalemtıraşları ve defterler derken bir yandan kalem kutuları da unutulmamalıdır. Her bir küçük parça eşyamızı bir arada tutan, düzenli ve toplu olmamızı sağlayan kalem kutuları da en az diğer kırtasiye araçları kadar büyük önem taşır. Özellikle deWoohoobox kalemlik ürünlerini görünce oldukça etkileneceksiniz.

Son zamanların en moda ve popüler renkleri arasında neon renkler yer alır. Her zaman modayı, sıradışı olmayı ve göz alıcılığı hedefleyen Woohoobox kalem kutu modellerine de bunu yansıtmayı unutmadı. Hem neon olsun hem şeffaf olsun üstelik farklı olsun ama biraz da benden bir şeyler olsun beni yansıtsın diyenler için bu kalemlik modelleri tam yerinde olacak.

 

Jelly Neon Renkli Kalemlik Modelleri

Canlı renkleri ve aynı zamanda kaliteli malzemeden üretilmesi ile tüm bildiğiniz kalem kutularından oldukça farklıdır. Kendi tarzını yansıtmayı seven ve bunu her eşyasında görmek isteyen kişiler için Woohoobox ürünleri vazgeçilmez oluyor. Sizler de kırtasiye ürünlerinizi Woohoobox ‘tan almak istemez misiniz?

Sıradan renklerden, modellerden sıkılmadınız mı? Her zaman dümdüz renklere sahip olan ya da birbirinin aynı olan tasarımlar görmek sizi artık mutlu etmiyorsa Woohoobox kalemliklerini ve diğer tüm ürünleri görmenizi tavsiye ederiz. Pek çok türde ve desende kalem kutusu bulmak mümkündür. Kimi dayanıklılığa önem verir ve deri kalemlik tercih ederken kimileri için ise en önemli olan kıstas renkler ve modadır. Siz de ben renklerin ve modanın tutkunuyum diyorsanız Woohoobox ‘ın Jelly Neon Kalemlik ürününe bir göz atmalısınız. Farklı renk gruplarıyla bildiğiniz tüm neonlardan farklı…

Son yıllarda en az neon renkler kadar gözde olan bir diğer kalem çantası türü de şeffaflık. Çantalarda sıklıkla gördüğümüz şeffaflığı kalem kutularında da görebilmemiz mümkün. Özellikle de Woohoobox ‘ın şeffaf kalemlik modelleri tüm gördüklerinizin üzerinde bir tasarımla karşınıza çıkıyor.

Şeffaf, neon, dayanıklı aynı zamanda da kullanışlı olsun diyenler için ise ilk tercihimiz her zaman silikon kalemlik modellerinden yana oluyor. Tüm istekleri bir arada barındıran ama aynı zamanda sıradışı tasarımlarıyla da Woohoobox, sizi tüm arkadaşlarınızdan farklı kılıyor.