Uçlu Kalemler

Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Panda 10 lu Renkli Kalem SetiPanda 10 lu Renkli Kalem Seti
  Panda 10 lu Renkli Kalem Seti
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 130,00 ₺ Normal fiyat 169,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Okullarda öğrencilerin ve de öğretmenlerin en çok tercih ettiği kalem çeşidi uçlu kalemlerdir. Kurşun kaleme nispeten kullanımı daha kolay olan ve neredeyse hiç tükenmeyen kalem olan uçlu kalemler hem kurşun kalemler gibi silinebilirlerdir hem de uç takabilme özelliği ile uzun süreli kullanıma uygundur. Uçlu kalemler arasında en sık tercih edilen kalem çeşitleri ya da markaları Faber Castell uçlu kalem ve Rotring uçlu kalemlerdir. Uçlu kalemler yalnızca okullarda ya da not alınacak alanlarda değil iş hayatında da sıklıkla tercih edilmektedir. Tükenmez kalemlere oranla oldukça kullanışlıdırlar ve uzun süreli kullanım mümkündür. Aldığınız bir notta zaman içerisinde değişiklik yapabilmek ya da yanlış yazılan, not alınan bir bilgiyi o anda değiştirmek için uçlu kalem oldukça alternatif bir seçenektir. Aynı işleve sahip kurşun kalemler zaman içerisinde kullanıldıkça tükenmektedir. İş hayatında da oldukça fazla kullanım alanı olan Rotring uçlu kalem ve diğer marka uçlu kalemler için Woohoobox ‘ı ziyaret edebilirsiniz.

 

Uçlu kalemlerin de kendi içlerinde çeşitleri bulunmaktadır. Standart düz uçlu kalemler kadar mekanik uçlu kalemler de bulunmaktadır. Özellikle de mühendislik fakültelerinde, mimarlık fakültelerinde ya da iş hayatının her bir alanında versatil kalemmodelleri oldukça sık tercih edilir. 

En İyi Uçlu Kalem Modelleri

Pek çok markada ve çeşitlilikte uçlu kalem bulunmaktadır. Sizler için en iyi uçlu kalem modellerini görmek için Woohoobox sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yalnızca kendiniz için değil sevdikleriniz için de harika bir hediyelik eşya arıyorsanız güzel bir uçlu kalem hediye edebilirsiniz. Günümüzün her bir alanında kalemlere ihtiyaç duyarız. Bir şeyleri not alırken, sıkıldığımızda bir şeyler karalamak için, iş hayatında yapılacaklar için liste oluştururken, okulda not alırken ya da hayatımızla ilgili önemli anları yazarken her zaman ilk ihtiyacımız olan kalemlerdir. Bu yüzden en güzel kalemler tercih edilir ve her an kişiler yanında taşımak ister. Her bütçeye ve her zevke göre kalem çeşitleri bulabilmek ve kalem fiyatları için bilgi almanız mümkün. Okul dönemi yaklaşırken ilk alışverişinizi uçlu kalemden yapacaklar için uçlu kalem fiyatları sitemizde yer almaktadır.