Serve

Listeleme Şekli Izgara Liste

4 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Serve Likit Highlighter Pastel YeşilServe Likit Highlighter Pastel Yeşil
  Serve Likit Highlighter Pastel Yeşil
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 34,00 ₺ Normal fiyat 44,00 ₺
 2. Serve Berry Jel Kalem 0,7 YeşilServe Berry Jel Kalem 0,7 Yeşil
  Serve Berry Jel Kalem 0,7 Yeşil
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 42,00 ₺ Normal fiyat 54,00 ₺
 3. Serve Berry Açık Yeşil Jel Kalem 0.7mmServe Berry Açık Yeşil Jel Kalem 0.7mm
  Serve Berry Açık Yeşil Jel Kalem 0.7mm
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 34,00 ₺ Normal fiyat 44,00 ₺
 4. Serve Steps 3'lü Set Fosforlu YeşilServe Steps 3'lü Set Fosforlu Yeşil
  Serve Steps 3'lü Set Fosforlu Yeşil
  Değerlendirme:
  0%
  0
  58,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

4 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Gerek eğitim görenler için gerekse gündelik kullanım için kalem modelleri arasında, Serve markası en fazla tercih edilen markalardan biridir. Serve kırtasiye ürünleri kullanıcılar tarafından kullanım rahatlığından dolayı vazgeçilmez ürünlerin başında gelmektedir.

Neden Serve?

Dünyada ve ülkemizde birçok firma, farklı kırtasiye gereçleri üreterek hizmet sunmaktalar.Özellikle firmalar ürettikleri ürünlere farklı tasarımlar katarak, ilginç modeller ortaya çıkarmaktalar. Gündelik kullanım ve özel zamanlarda kullanılmak için üretilen kalem çeşitleri arasında, en farklı ürünleri Serve markası üretmektedir. Üretmiş olduğu tüm ürünlerde farklı tasarım ve modellere önem verdiği gibi aynı zamanda, ücret olarak piyasada bulunan birçok markaya göre oldukça uygun sunmaktadır. 

Serve Kalem Modelleri

Gelişen ve git gide büyüyen okul gereçleri piyasasına bakıldığında, birçok kategoride rekabetin yaşandığını görmekteyiz. Rekabet ortamının büyümesiyle ürün modellerine ağırlık veren markalar, ücret konusunda da cazip indirimler sunmaktalar. Kırtasiye malzemeleri bilindiği üzere 7’den 77’ye tüm insanların kullandığı en önemli gereçlerden biridir. Eğitim döneminde olanlar ve sürekli yazı işleri yapan biri için kaliteli kalem oldukça önemlidir. Günümüzde en önemli ürünlerin başında gelen Serve deep kalem modelleri, kullananlar arasında memnun edici ürünlerdendir. Farklı renk, model, şık görünüm ve kaliteli olmasından dolayı deep kalemler farklılığı arayanlar için vazgeçilmez kırtasiye ürünlerindendir. Diğer ürünler arasında yer alan Bold ve Berry jel kalemler yine aynı şekilde, elit gereç kullanmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam etmektedir.

Serve Ürün Fiyatları

İçinde bulunduğumuz eğitim dönemlerinde birçok farklı marka ürünlerinde, fiyat ve kalite düzenlemesi yapmaktadır. Eğitim görenler için bu oldukça önemlidir, özellikle kaliteli kırtasiye gereçleri kullananlar için, fiyat ve kalite ilk önemli hususlardan biridir. Bu bağlamda Serve kalemleri kaliteden asla taviz vermediği gibi aynı zamanda, kaliteyi ucuza sunan markalardan biridir. Uzun yıllardır hizmet verirken aynı zamanda sürekli kalite politikasını geliştirerek, bu doğrultuda hizmet sunmaktadır. Alışveriş mağazamız üzerinden tüm kırtasiye ve okul gereçlerini inceleyerek, birçok ürün ve markayı analiz edebilirsiniz. Mağazamız woohoobox.com ülkemizde popüler seviyede olan tüm önemli büyük markaların ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. Tüm indirimler piyasa fiyatlarının oldukça altında satışa sunulurken, belirli alışverişler sonrası ücretsiz olarak ürünler kapınıza kadar teslim edilmektedir.