Keçeli Kalemler

Listeleme Şekli Izgara Liste

5 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem YeşilCaretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Yeşil
  Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Yeşil
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 7,00 ₺ Normal fiyat 10,00 ₺
 2. Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem TuruncuCaretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Turuncu
  Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Turuncu
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 7,00 ₺ Normal fiyat 10,00 ₺
 3. Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem SarıCaretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Sarı
  Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Sarı
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 7,00 ₺ Normal fiyat 10,00 ₺
 4. Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem KahverengiCaretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Kahverengi
  Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Kahverengi
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 7,00 ₺ Normal fiyat 10,00 ₺
 5. Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Koyu YeşilCaretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Koyu Yeşil
  Caretta 55 Soft Liner Keçeli Kalem Koyu Yeşil
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 7,00 ₺ Normal fiyat 10,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

5 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Günlük yaşantımız içerisinde farklı çeşitlerde kırtasiye malzemeleri kullanmaktayız. Bunların içerisinde bazıları var ki genellikle bunlar hobi veya resim derslerinde kullanılmaktadır. Keçeli kalemler de genellikle bu amaçla kullanılmaktadır.

Neden Keçeli Kalem ?

Geçmişi oldukça eski olan bu modeller ile çizgileri renklendirme, renkli çizimler veya okullarda sıklıkla kullanılan ve çoğu resim dersinde renklendirme de kullanılan bir modeldir. Evdeki çocukların da çok severek kullandığı bir kalem türüdür. İçeriğinde yer alan boya kalıcıdır ve çıkmayan bir özelliğe sahiptir. Kalıcılığı yanında renklendirme de verdiği canlılık sayesinde çocuklar tarafından çok beğenilmektedir. Boyamayı seven çocuklar pastel boya ve sulu boyadan da yararlanmayı çok sevseler de keçeli kalemden de uzak duramıyorlar.Bunun nedeni de kolay boya yapabilmesi ve renklerdeki canlı görüntüdür. Özellikle resim ve boyama derslerinin en çok tercih edilenidir. Ayrıca keçeli kalem çalışmaları çocukların resim derslerinde en tatlı heyecanlarından biridir.

Keçeli Kalem Modelleri

Çizim ve boyamada yıllara meydan okuyan ve her zaman tercih edilen keçeli kalem günümüzde de çok tercih edilmektedir. Ayrıca birçok sektörde de bu ürünler kullanılmaktadır. Her sektörde bulunabileceği gibi özellikle de çocuklu ailelerin evinde mutlaka bulunmaktadır. Alışveriş sitemizde de rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünler sizin evde de en büyük kurtarıcınız olabiliyor. Nasıl mı? Çocuk yetiştiren her anne kesinlikle keçeli kalem ile tanışmaktadır. Çünkü çocukların kullanmaktan oldukça zevk aldığı, onların yaratıcı gücünü ve resim yeteneğini ortaya çıkaran mükemmel bir ürün niteliğindedir. Ayrıca yoğunluğunuz içerisinde onlarla ilgilenmeye fırsat bulamadığınız anlarda en iyi keçeli kalem sizin imdadınıza yetişecektir. Kalitelibir keçeli kalem onların güzel vakit geçirmesine ve parlak, canlı renklerle hayallerini kağıda dökmeye yarayacaktır. Keçeli kalem modellerini alışveriş sitemizi dolaşarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Keçeli Kalem Ürün Fiyatları

Fiyatlarımızı gördüğünüz zaman mutlaka bu fırsattan yararlanmak isteyeceksiniz. Kırtasiye ürünlerinin her zaman ihtiyaç kapsamında yer aldığını bildiğimizden uyguladığımız fiyat politikasını da sizin bütçenizi sarsmayacak şekilde uyguluyoruz. Çocuklar bizim için de oldukça değerli ve özeldir. Bu nedenle onlar için yapacağınız tüm alışverişlerde çok özel fiyat ayarlamaları yapıyoruz. Temel okul ihtiyaçları olduğunu bildiğimiz için tüm ürünlerde uyguladığımız gibi keçeli kalem fiyat uygulamamız da devam etmektedir.