Dosya

Listeleme Şekli Izgara Liste

2 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Mini Çizgili Notes Defter Ve Mini Sekreterlik 4'lü Dosyalı SetMini Çizgili Notes Defter Ve Mini Sekreterlik 4'lü Dosyalı Set
  Mini Çizgili Notes Defter Ve Mini Sekreterlik 4'lü Dosyalı Set
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 52,00 ₺ Normal fiyat 67,00 ₺
 2. Mini Noktalı Defter & Mini Sekreterlik 4'lü Dosyalı SetMini Noktalı Defter & Mini Sekreterlik 4'lü Dosyalı Set
  Mini Noktalı Defter & Mini Sekreterlik 4'lü Dosyalı Set
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 52,00 ₺ Normal fiyat 67,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

2 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Çocuklarınızın okul kırtasiye gereçleri içerisinde en fazla ihtiyaç duyduğu ürünler arasında dosya vardır. Sadece çocuklar değil bazen evde birşeyler saklamak ve düzenli tutmak için, bazen de iş yerinde evraklarınızı düzenli dosyalamak için mutlaka bu ürünlere ihtiyaç duyulur.

Neden Dosya?

Genellikle çocuklar okul dönemi birçok ihtiyaçlarını dosya çantaları içerisinde muhafaza ederler. Bu şekilde kağıt, resim defteri vs gibi malzemelerin düzenli ve karışmamış kalması sağlanabilir. Günümüzde artık bu ürün birçok desende ve motifte rengarenk renklerde karşımıza çıkmaktadır. Bazen çocuğuzun sevdiği bir çizgi film kahramanı bazen de can dostları olan hayvanların sevimli temaları ile süslenen dosya çeşitleri sadece çocukların değil gençlerin de severek kullandığı modellerdir. Dosya çeşitleri birçok amaca göre de modeller teşkil etmektedir. Severek kullanılan ve çok işlevselliğe sahip eşyalar gençlerin mutlaka ihtiyaç duyduğu ve kolaylıkları açısından da çok tercih edilmektedir.

Dosya Modelleri

Dosya çeşitleri kırtasiye malzemeleri kapsamında pratik kullanımı ve görsel anlamda sempatik görüntüsü açısından çocukların ellerini süslemektedir. Kullanım olarak sadece okul değil özel derslerde, dersane veya daha az okul eşyası kullanımı gerektiren yerlerde oldukça kolaylık sağlar. Bu nedenle aileler bu ürünlerden çocuklarında bulunmasını mutlaka tercih ederler. Alışveriş sitemizin kırtasiye reyonunda bulunan tüm modeller sizin ve ailenizin çok beğeneneceği çeşitlilikler sunar. Dilerseniz hediye olarak da sevdiklerinize armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz. Online alışveriş zevkini yaşayacağınız sitemiz içerisinden zevkinize uygun bir modeli seçebilirsiniz.

Diğer Tüm Kırtasiye Malzemeleri

Kırtasiye ürünleri hayatmızın eksilmez parçaları halindedir.Bir çok farklı noktada kırtasiye ürün ve malzemelerine ihtiyaç duyuyoruz.Kırtasiye malzemeleri özellikle okul çağındaki çocuklar ve ofis çalışanları için olmazsa olmazdır.Dosya ve klasörlerde bu vazgeçilmeyen kırtasiye ürünleri arasında yer almaktadır.


Dosya Fiyatları


Okul hayatıyla sınırlı kalmayarak her zaman çocuklarınızın birşeyler taşıma ve yanlarında buludurma zevkleri içerisinde dosya çeşitleri başta gelir. Arkadaş toplantılarında, ev ziyaretlerinde veya bir gezide bile bu şirin eşyalar onların yanında çantaları görevi görmektedir. Çünkü çocukların ve gençlerin her zaman yanlarında taşımak istedikleri şeyler vardır. Bu da onlar için çok pratik çanta görevi görmektedir. Sitemiz alışveriş zevkini yaşarken bu ürünlerin inanılmaz ucuz olduğunu göreceksiniz. Böylesi kaliteli bir modelin bu denli ekonomik olması hoşunuza gideceği gibi kalitesine de hayran kalacaksınız. Birçok ödeme kolaylıkları ve avantajlı indirim günlerinden yararlanarak dilediğiniz kaliteli ürüne siz de sahip olabilirsiniz.