Şekilli Defter

Listeleme Şekli Izgara Liste

2 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Çiçek Buketi Bloknot Defter Memopad Çiçek Buketi Bloknot Defter Memopad
  Çiçek Buketi Bloknot Defter Memopad
  Değerlendirme:
  0%
  0
  39,00 ₺
 2. Küçük Cadı Kiki DefterKüçük Cadı Kiki Defter
  Küçük Cadı Kiki Defter
  Değerlendirme:
  0%
  0
  35,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

2 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kırtasiye kategorisinin en sıra dışı ürünüşekilli defter arayışlarınız için doğru yerdesiniz. Çünkü web sayfamızda bu güzel ürünün pek çok farklı versiyonunu bulacaksınız. Üstelik toplamda 150 TL ve üzerinde alışveriş yapan saygıdeğer müşterilerimizden kargo ücreti talep etmiyoruz. Tek yapmanız gereken ürünlerimizi dikkatli bir şekilde incelemek ve istediğiniz ürünü sipariş vermek olacaktır. Sonrasında talep ettiğiniz ürün hijyenik koşullarda paketleniyor ve sizlere en kısa süre içerisinde ulaştırılıyor. Dolayısıyla başta kırtasiye ürünleri olmak üzere pek çok farklı ve benzer ürünü sayfamız üzerinden kolay birkaç adımda satın alabileceksiniz. İsterseniz şimdi baştaşekilli defter olmak üzere ürünlerimizin genel özellikleri hakkında sizleri bilgilendirelim.

Şekilli Not Defteri Oldukça Revaçta Bir Ürünümüz

Standart defterlerden farklı olarakşekilli not defteri en fazla talep gören ürünlerimiz arasında yer alıyor. Elbette kullanım amacına göre bir seçim tercihlerde belirleyici rol oynuyor. Bunun yanı sıra tüm ürünlerimizde dayanıklılığı ön planda tuttuğumuzu hemen belirtelim. Çünkü deformasyona uğrayan defterlerin kullanılması maalesef mümkün olmuyor. Dolayısıyla sayfamızdan satın almış olduğunuz ürünlerin kalitesinden emin olunuz ve lütfen endişe etmeyiniz. Birinci sınıf hamur kâğıttan imal edilen ürünlerimiz adından da anlaşılacağı üzere farklı şekillerde tasarımlara sahiptirler. Örneğin kategorimizde yer alan midye temalı ve ön deseninde farklı resimler bulunan bir modeli pekâlâ seçebilirsiniz. Ayrıca üzerinde bulunan resme uygun kesimi yapılmış defter çeşitlerini de sayfamızda yer verdik. Boyutları ve yükseklikleri farklı olan defterlerimizin tamamı aynı fiyat bandında satışa sunulmaktadır.

Defter Modelleri Reyonlarımızda Sizleri Bekliyor

İster öğrenci, ister eğitimci, bilindiği gibi defter eğitimin öncelikli malzemeleridir. Bu nedenledefter modelleri reyonumuzu oldukça geniş tutarak yüzlerce modeli sizler için bir araya getirdik. Kreatif bir ekibin her gün farklı tasarımları eklediği sayfamızı avantajları nedeniyle yakından takip etmenizi öneriyoruz. Tabi web sayfamız konsept bir anlayışla hareket ediyor ve benzer yüzlerce ürüne ev sahipliği yapıyor.Şekilli defter dışında ihtiyacınız olan her türlü kırtasiye malzemesini sitemizde bulmanız mümkündür. SözgelimiSticker Etiket kategorimizi inceleyebilir ve eğlenceli birçok farklı tasarımı sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun dışında yine bir birinden şık tasarımlarından oluşan bir başka popüler kategorimiz  Kalem bölümüne göz atmadan lütfen sitemizden ayrılmayınız. Keyifli alışverişler diliyoruz

 

 Seçmiş olduğunuz boyutlara, sayfa sayısı ve çeşitlere uygun bir şekilde elde edeceğiniz ürünler bulunmaktadır. Not tutmak için veya günlük olarak iş yerinde ya da çalışma sırasında kullanılabilecek birçok farklı ürün yer almaktadır. Bu farklı özellikleri ile birlikte defter fiyatları konusunda da ürünlerimiz çok uygun rakamlar ile okul alışverişleri gibi noktalarda rahatlık oluşturmaktadır.