Noktalı defter

Listeleme Şekli Izgara Liste

6 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Küçük Cadı Kiki DefterKüçük Cadı Kiki Defter
  Küçük Cadı Kiki Defter
  Değerlendirme:
  0%
  0
  35,00 ₺
 2. Howl'ın Yürüyen Şatosu DefterHowl'ın Yürüyen Şatosu Defter
  Howl'ın Yürüyen Şatosu Defter
  Değerlendirme:
  0%
  0
  35,00 ₺
 3. Unicorn A5Unicorn A5
  Unicorn A5
  Değerlendirme:
  0%
  0
  37,00 ₺
 4. Be Happy Deri Kılıflı Defter 03 NoktalıBe Happy Deri Kılıflı Defter 03 Noktalı
  Be Happy Deri Kılıflı Defter 03 Noktalı
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 70,00 ₺ Normal fiyat 91,00 ₺
 5. Be Happy Deri Kılıflı Defter 05 NoktalıBe Happy Deri Kılıflı Defter 05 Noktalı
  Be Happy Deri Kılıflı Defter 05 Noktalı
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 70,00 ₺ Normal fiyat 91,00 ₺
 6. Be Happy Deri Kılıflı Defter 01 NoktalıBe Happy Deri Kılıflı Defter 01 Noktalı
  Be Happy Deri Kılıflı Defter 01 Noktalı
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 70,00 ₺ Normal fiyat 91,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

6 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

 

Noktalı defterler çizim yapmaya bayılan, çizim yapmada daha yeni veya kendini çizim dalında geliştirmeyi arzulayan kişilerin tercih ettiği defterler arasında bulunuyor.Farklı ebatlardaki A4 ve A5 noktalı defter modelleri, sayfalarını çizimle sayfalandırmak isteyenlere çok fazla basitlik sağlıyor.Örneğin sözel veya sayısal dersler için sıklıkla tercih edilen kareli defter matematik,geometri ya da çizim dersleri için o kadar da işlevsel olmamaktadır. Ya da çizim yapmak ve sanatla uğraşmak, planlayıcıolarak kullanmak için de çizgili veya kareli defter yerine noktalı defter tercih etmek çok daha faydalı sonuçlar ortaya koymaktadır.Farklı ebatlardaki A4 ve A5 noktalı defter çeşitleri ve tasarımları, sayfalarını çizimle doldurmayı arzulayanlara sadelik ve şıklık sağlıyor. Özellikle çizim yapmaya yeni başlamış acemi çizerlerin, defterlerin eşit aralıklardaki bölme noktaları vasıtasıyla çizim yapmasını basitleştirmesi ve kolaylaştırması çizgili, kareli ya da çizgisiz defterler yerine daha kullanışlı içi noktalı ajdanda diğer bir adıyla noktalı defter seçeneklerini tercih etmesine neden oluyor.

Noktalı Ajanda Defter Modelleri

İçinde bulunan beneklerin ve noktaları çok dikkat çekici, göz yorucu ve çok siyah bir renk tonunda olmaması bekleniyor.Bu nedeniyle daha çok  sayfalarda çizim örnekleri ile birlikte karmaşık bir resim görünümü oluşmuyor.Üstelik noktalı ajanda modelleri sayesinde çizim yaparken planlama da yapabilirsiniz. Noktalı çizim defteri bujo gibi minimal dokunuşlu çizimler yapmaktan hoşlananlar tarafından da sıklıkla kullanılıyor.Üç boyutlu dinamik resimler üzerinde zaman harcayanlara da hem izometrik defterler hem de noktalı defterler kolay kullanım sağlıyor.İçin noktalı defterler olarak da adlandırılan bullet journal defterler a4 veya a5 boyutlarında olabilirler.Noktalı olarak tasarlanan bu çizim defterleri ile günlük tutabilir,organizer olarak kullanabilir,eskiz defteri veya sanatsal çalışmalarınız ile yaratıcı bir çok farklı çalışma yapabilirsiniz.

Noktalı Defterler İle Tasarım Yapın

Noktalı defterler günlük standar yaşamı ve to-do list planlamakla beraber hobi ve eğlence alanı olarak da tarcih edilebiliyor. İzlenen diziler ve filmler veya belgeseller,okunan ders kitapları ve tuttuğumuz okul defterleri ile ilgili notlar almak ve onları ezberlemek için de noktalı defter modelleri tercih edilebiliyor.Bunun yanı sıra içerisinde bulunan noktalarıyla sıralamayı ve el yazısı yazmayı kolaylaştırması sebebiyle de çok daha fazla noktalı defter ajandatercih ediliyor.Farklı şekillerde sanat yazı ya da el yazısı yazmayı arzulayanlar için de bullet journal defterler en çok tercih edilen defter modelleri ve tasarımları arasında en tepede bulunuyor. Öyle ki sadece bullet journal oluşturmak da yalnız başına bir hobi alışkanlığı olabiliyor.Noktalı defterler her biri birbirine oranlı mesafe uzaklıkta olacak şekilde ufak noktalardan oluşan defter grubudur. Bu küçük noktaları bölmelere ayırmak sayfa düzenini kendimize göre tasarlamak için kullanabiliriz. Bir çizim yaparken yol gösterici ve kolaylaştırıcı olduğu gibi planlama defteri olarak da noktalı defterler tercih edilir. Woohoobox ‘ta yer alan noktalı defterler spiralli defter olma özelliği taşımaktadır. Böylece her bir sayfasını kendinize özgü kullanabilir, beğenmediğiniz sayfaları yırtıp atabilir ya da herhangi bir sayfayı defterin ayrıca dışında taşıyabilirsiniz, saklayabilirsiniz.

Noktalı Defter Nasıl Kullanılır?

Şirkeeteki toplantılarda,alına notları ve hatırlatmaları,önemli ödevler,özel günler ve randevular, yapılacaklar listesi, doğum günleri ve sevdiğimiz kişiler için önemli zamanlar gibi hatırlatmaları,gidilmesi gereken etkinlik notları yazmak ve çok daha fazlası için tercih edilen noktalı defter bullet journal ajandalar yaşamı kolaylaştırmada çok çok büyük bir alan elde ederken planlama süresince yaşanan olası kötü durumu de biraz azaltılmaya fayda oluyor.Normal bir gün içerisinde sık sık planlayıcısına ve ajandasına başvuranlar, planlayıcısında yep yeni şeyler yazmak ve planlayıcısını öz ihtiyacına göre dizayn etmek ve oluşturmak isteyenlerin önerisi ise noktalı deftermodelleri oluyor.Çok standart ajandalardan bunalan, ajandalarında yaratıcılığını ve modern tasarımı konuşturmayı sevenler için özel tasarım noktalı defter ajanda sebebine uygun bir seçenek alternatifi oluşturuyor.İhtiyaç ve istek doğrultusunda tasarlanabildiği için sahibine tasarımsal bir alan sunuyor.Öyle ki ajandanın tasarımı ve kullanım amacını tamamen kullanıcıya bırakılmış olmaktadır.Yıllık,haftalık aylık veya günlük planlamaların yanı sıra müşteri pozisyonuna göre yeni alışkanlıkları ve kişisel noktalıarı takip edebilecek şekilde özel bölümler oluşturarak defterini duruşunu sağlayamaya yardımcı olacak bir süper araç defter haline getirilebiliyor.Noktalı defter modelleri, standart tarihi bulunan planlayıcılarda olduğu gibi farklı bir bitiş ve başlangıç tarihine  sahip olmadığı için zaman noktasında da kullanıcıya bir sınırlama yaratmıyor ve sahibini kısıtlamıyor.Böylece o tarihe ayrılan yaprağı dolduramadığında kullanıcıyı zorlu bir durum altına sokmuyor ve motivasyonunu asla düşürmüyor.Kullanıcıya keskin bir kullanım durumu yaratmaması ve planlayıcıyı kendi kullanım sebebine göre oluşturması iş takibindeki pozitif durumu ve üretkenliği de artırma eğilimi gösteriyor.

Noktalı Defter Fiyatları

Birbirinden farklı, renkli ve özel tasarımlarda hazırlanan noktalı defter modelleri diğer tüm defter algınızı yıkacak niteliktedir. Dilerseniz bir hediyelik eşya olarak kullanabilir ya da kendiniz için planlayıcı defter olarak tercih edebilirsiniz. Woohoobox ‘ta oldukça düşük defter fiyatları bulmanız mümkündür. Hem cep dostu hem de göze ve zevke direkt olarak hitap eden pek çok defter çeşidini barındırır ve sizlerin beğenisine sunar.Defterler, okul hayatında sıklıkla kullanılsa da aslında günlük yaşamdaki yeri de oldukça büyüktür. Bir iş toplantısında toplantı notlarını almak için defterlere ihtiyaç duyarız. Ya da normal yaşantımızda günlük tutarken, sevdiğimiz birkaç sözü not almak için, sıkıldığımız anlarda bir şeyler karalamak, çizimler yapmak ve yeteneklerimizi geliştirmek adına defterlere ihtiyaç duyarız. Bu gibi durumlarda ilk olarak arayacağımız ürün; not defteri olmaktadır. Özellikle çizim yapmak isteyen, defterlerini planlayıcı olarak kullanmak isteyen kimseler için noktalı kağıt ve defterler oldukça yardımcı niteliktedir.

Noktalı Defter Nereden Alınır?

Noktalı defter modellerini Wooohoobox noktalı defter kategorisinden satın alabilirsiniz.Woohoobox tasarladığı yüzlerce noktalı defter modelleri ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Noktalı Defterim Kaç Güne Bana Ulaşır?

Noktalı bullet journal defterleriniz sipariş tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır genelde süreç bu süreden çok daha kısadır.

Noktalı Ajanda Defterim İçin Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim?

Woohoobox 150 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.75 TL ve üzeri alışverişlerde ise sadece 6 TL'dir.

Noktalı Defterlerin Fiyatları Nelerdir?

Woohoobox'ta her bütçeye uygun yüzlerce özel tasarım bullet journal noktalı defter bulunmaktadır.Özenle hazırlanan kargo paketleri ile bütçe dostu defterleri Woohoobox'ta bulabilirsiniz.

Noktalı Defter Nasıl Kullanılır?

Noktalı defter modellerinin bir çok farklı kullanım fonksiyonu mevcuttur.Dilerseniz not defteri,planlayıcı ajanda veya çizim amaçlı kullanabilirsiniz.Bu konu ile ilgili hazırladığımız onlarca içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.Noktalı defter çizim ve kullanımı ile ilgili bir çok kaliteli bilgiye Woohoobox Blog sayfasında bulabilirsiniz.

Noktalı Defterlerimde Sticker Bulunuyor mu ?

Bazı bullet journal defter modellerinde sticker ek sayfası bulunmaktadır.Bu durum ilgili ürünün ürün açıklamasında belirtilmektedir.

Noktalı Defterimde A5-A4 Boyut Seçenekleri Var mı?

Noktalı defter modellerinde genellikle çizerler a5 boyutlarını tercih etmektedirler.Ancak woohoobox içi noktalı defter modellerinde her iki seçenekte mevcuttur.

Noktalı Defterim Spiralli Mi?

Noktalı defterler arasında spiralli modellerde oldukça yaygındır.Ürün özellik ve tasarımına göre spiralli,yumuşak veya sert kapaklı olabilmektedir.