Deri Kılıflı Defterler

Listeleme Şekli Izgara Liste

5 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Journal Deri Defter Journal Deri Defter
  Journal Deri Defter
  Değerlendirme:
  0%
  0
  174,99 ₺
 2. Be Happy Deri Kılıflı Defter 01 NoktalıBe Happy Deri Kılıflı Defter 01 Noktalı
  Be Happy Deri Kılıflı Defter 01 Noktalı
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 70,00 ₺ Normal fiyat 91,00 ₺
 3. Be Happy Deri Kılıflı Defter 03 NoktalıBe Happy Deri Kılıflı Defter 03 Noktalı
  Be Happy Deri Kılıflı Defter 03 Noktalı
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 70,00 ₺ Normal fiyat 91,00 ₺
 4. Be Happy Deri Kılıflı Defter 05 ÇizgiliBe Happy Deri Kılıflı Defter 05 Çizgili
  Be Happy Deri Kılıflı Defter 05 Çizgili
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 70,00 ₺ Normal fiyat 91,00 ₺
 5. Be Happy Deri Kılıflı Defter 05 NoktalıBe Happy Deri Kılıflı Defter 05 Noktalı
  Be Happy Deri Kılıflı Defter 05 Noktalı
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 70,00 ₺ Normal fiyat 91,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

5 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

En çok kullanılan kırtasiye malzemelerine bakıldığında karşımıza ilk olarak defter ve kalemler çıkar. Bunun nedeni de defterlerin ve kalemlerin yaşamın yalnızca belirli dönemlerinde değil her alanında kullanılması olarak görülür. Hem okul yaşamında hem iş hayatında hem de günlük yaşamda insanlar bir şeyleri not almak isteyebilir ve bu notların toplu bir şekilde düzenli olarak muhafaza edilmesi için de defterlere ihtiyaç duyar. Düzenine ve defterlerine oldukça önem veren kimseler için not aldıkları defterler büyük ya da küçük ne şekilde olursa olsun oldukça mühim bir şekilde saklanmalıdır. Bu yüzden de Woohooboxdefterlerine çok önem veren onları renklendirmekten çok hoşlananlar için deri kılıflı defter modelleri tasarladı. Bu kılıflı defter modellerini istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilir dilerseniz de kılıfından ayırıp farklı bir defteriniz için kullanabilirsiniz.
Kullanım amacına göre defterlerin dış yapısı stabil kalabilse de iç yaprak dizaynları ve çizgi şekilleri oldukça önemlidir. Sözel dersler için sıklıkla çizgili defterkullanılırken, sayısal derslerde ağırlıklı olarak kareli defter modelleri tercih edilir. Ya da tüm bunlardan ayrı olarak en çok spiralli defterkullanmayı tercih edenler de bu deri kılıfları defterlerine rahatlıkla uyarlayabilirler.

Dış kabının zarar görmesini istemeyen ve onu en iyi şekilde muhafaza etmek isteyen kimseler için kılıflı defter modelleri harika bir çözüm olmaktadır. Üstelik okullarda çoğu durumlarda şart koşulan defter ve kitap kaplama durumları da göz önüne alındığında bu tak çıkar tarzda olan deri kılıfları çok uzun süreler kullanabilir ve tüm defterlerinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Woohoobox deri kılıflı defterler 150 mm x 23 mm ölçülerindedir. Bu ölçülerde bulunan tüm defterleriniz için deri kılıflarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Defterleriniz spiralli ya da kareli, çizgili olabilir. Bu deri kılıfları rahatlıkla kullanmanızı engellemez. Pek çok renkte ve desende deri kılıflar bulmanız mümkündür.

Oldukça renkli ve birbirinden farklı şekiller ile harika bir uyum yaratan deri kılıflar defterlerde ya da ajandaseçimlerinizde de rahatlıkla kullanılabilir. Özel bir günlüğünüzü renklendirmek ya da sizi oldukça sıkan bir ders defterinizi biraz olsun neşelendirmek için Woohoobox deri kılıflı defterler harika bir çözüm olacaktır.

Woohoobox her keseyi düşünen ve oldukça uygun defter fiyatları ile hem cebinizin dostu hem de renkli iç dünyanızın en önemli tamamlayıcılarındandır. Kalemlik ile uyumlu olan defter kılıflarını görmek için web sitemizde ufak bir ziyarete çıkabilirsiniz. Yalnızca okul hayatında değil iş hayatında da defterlerine çok önem veren kimseler için bu deri kılıflı defterleroldukça yaşam kolaylaştırıcı olmaktadır. Hem masanızı renklendirmek hem de notlarınızı güzel bir şekilde muhafaza etmek için özel olarak tasarlanan Woohoobox deri kılıflarını dilediğiniz tüm defter ya da ajandalarınıza uygulayabilirsiniz.