Kırtasiye Seti

Özellikle yaz tatili bitip de okulların açılacağı zamanlarda bütün velileri bir telaş kaplar. En başta da çocuklar için alması gereken okul gereçleri için birçok kırtasiye mağazasını gezerek bütçesine ve ihtiyaca göre alışveriş yapma paniği yaşanır.

Neden Kırtasiye Seti?

Kırtasiye eğitim gören herkes için gerekli, temel bir ihtiyaçtır. Sadece eğitim hayatının başlama tarihinde değil tüm dönem boyunca da bu ihtiyaçlar sürmektedir. Günümüz şartlarında yaş ortalaması yaş ortalaması küçük çocukların da kreş ve ana okullarla tanışmaları bizi kırtasiye ürünlerine daha fazla yönlendirmektedir. Birbirinden güzel ve sevimli kırtasiye malzemeleri hemen hemen her evde bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Kısacası okul hayatıyla karşılaşan her çocuğun mutlaka okul kırtasiye seti bulundurması gereklidir. Eğitim aldığı süre içerisinde bu ihtiyaç türleri değişime uğrasa bile her dönem farklı gereçlere ihtiyaç duyacağı malzemeler hayatının büyük gereksinimlerini oluşturmaktadır.

Kırtasiye Seti Modelleri

Eğitim seti modelleri içerisinde birçok ihtiyaca yönelik alternatifler vardır. Alışveriş sitemizde
yer alan bu ürünleri yakından incelemenizi önemle tavsiye deriz. Çocuğunuzun ilk eğitim setiyle tanışmasını sağlamak için alacağınız anaokulu kırtasiye seti içerisinde siz de tanık olacaksınız ki onu fazlasıyla motife edecek renkler ve detaylar içeren ürünler olacaktır. Başta de dediğimiz gibi tüm eğitim hayatı boyunca bir çocuğun gereksinimi neyse alışveriş sitemizde yer almaktadır. Kırtasiye seti lise statüsünde olan gençler için de oldukça gerekli olup yine tüm gerekli ürünleri içinde barındıran ürün konseptleri ile tam olarak donanımlıdır.

Kırtasiye Seti Fiyatları

Okul gereçleri genellikle eğitim dönemi başında tek seferde alınmakta ve yanılgılar yaşanabilmektedir. Bazen sadece nasılsa ihtiyaç ve gerekli diye ilk bulunan ürün alınır. Bu dönemlerde fiyatlar piyasa değerinin üzerine çıkar. Buna aldanmayın ve alışveriş sitemizden yararlanın. Siz de göreceksiniz ki kaliteli kırtasiye setleri ve tüm kırtasiye ihtiyaçlarınız her dönemde bütçenize çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Tek dönem değil tüm dönemler için çocuğunuza alacağınız bu gereçler ana okuldan tutun da ortaokul kırtasiye seti ve lise okul seti olarak sitemizde yer almaktadır. Yapmanız gereken sadece alışveriş için satın almak istediğiniz ürün bölümünü seçerek ve satın alarak sepete atmak olacaktır.

Teslimat notunuzda görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

ADET
₺19,90KDV Dahil

Kargo&Teslimat

woohoobox.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz 1-7 iş günüdür.Kargo ücretimiz 5,25 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 75 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 5 Türk Lirası hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo'dur

Değişim&İade

Değişim & İade www.woohoobox.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim - iade süresi fatura tarihinden itibaren 15 GÜNDÜR. Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo ile yapılması gerekmektedir. Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır. Yurtdışı satışlarında değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Siparişlerim kaç güne hazırlanır ?

Tedarik süremiz en geç 7 iş günüdür.İş günü olarak belirtilen süreye haftasonu ve resmi tatiller dahil değildir.Teslimat hakkında bilgilendirme cep telefonunuza gönderilecektir. Takip numarası ile kargo ekranları üzerinden siparişlerinizin takiplerini sağlayabilirsiniz.

Siparişlerimde ödeme seçeneklerini öğrenebilir miyim ?

Siparişlerinizi kapıda ödeme,kredi kartı ve havale ödeme olarak oluşturabilirsiniz

Siparişlerime hediye paketi oluşturabilir miyim ?Hediye notu bırakabilir miyim ?

Siparişlerinizi oluştururken adres bilgileri sayfasında bulunan teslimat notu kutucuğa notunuzu yazarak oluşturabilirsiniz.

Renk Seçeneği olmayan ürünler

Siparişlerinizi oluştururken adres bilgileri sayfasında bulunan teslimat notu kutucuğa istediğiniz renk ve modeli not düşebilirsiniz. Stokta olmayan model ve renk ile ilgili müşteri hizmetlerimiz size ulaşacaktır.

ADET
₺25,90KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil