Keçeli Kalem

Günlük yaşantımız içerisinde farklı çeşitlerde kırtasiye malzemeleri kullanmaktayız. Bunların içerisinde bazıları var ki genellikle bunlar hobi veya resim derslerinde kullanılmaktadır. Keçeli kalemler de genellikle bu amaçla kullanılmaktadır.

Neden Keçeli Kalem?

Geçmişi oldukça eski olan bu modeller ile çizgileri renklendirme, renkli çizimler veya okullarda sıklıkla kullanılan ve çoğu resim dersinde renklendirme de kullanılan bir modeldir. Evdeki çocukların da çok severek kullandığı bir kalem türüdür. İçeriğinde yer alan boya kalıcıdır ve çıkmayan bir özelliğe sahiptir. Kalıcılığı yanında renklendirme de verdiği canlılık sayesinde çocuklar tarafından çok beğenilmektedir. Boyamayı seven çocuklar pastel boya ve sulu boyadan da yararlanmayı çok sevseler de keçeli kalemden de uzak duramıyorlar.Bunun nedeni de kolay boya yapabilmesi ve renklerdeki canlı görüntüdür. Özellikle resim ve boyama derslerinin en çok tercih edilenidir. Ayrıca keçeli kalem çalışmaları çocukların resim derslerinde en tatlı heyecanlarından biridir.

Keçeli Kalem Modelleri

Çizim ve boyamada yıllara meydan okuyan ve her zaman tercih edilen keçeli kalem günümüzde de çok tercih edilmektedir. Ayrıca birçok sektörde de bu ürünler kullanılmaktadır. Her sektörde bulunabileceği gibi özellikle de çocuklu ailelerin evinde mutlaka bulunmaktadır. Alışveriş sitemizde de rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünler sizin evde de en büyük kurtarıcınız olabiliyor. Nasıl mı? Çocuk yetiştiren her anne kesinlikle keçeli kalem ile tanışmaktadır. Çünkü çocukların kullanmaktan oldukça zevk aldığı, onların yaratıcı gücünü ve resim yeteneğini ortaya çıkaran mükemmel bir ürün niteliğindedir. Ayrıca yoğunluğunuz içerisinde onlarla ilgilenmeye fırsat bulamadığınız anlarda en iyi keçeli kalem sizin imdadınıza yetişecektir. Kaliteli bir keçeli kalem onların güzel vakit geçirmesine ve parlak, canlı renklerle hayallerini kağıda dökmeye yarayacaktır. Keçeli kalem modellerini alışveriş sitemizi dolaşarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Keçeli Kalem Ürün Fiyatları

Fiyatlarımızı gördüğünüz zaman mutlaka bu fırsattan yararlanmak isteyeceksiniz. Kırtasiye
ürünlerinin her zaman ihtiyaç kapsamında yer aldığını bildiğimizden uyguladığımız fiyat
politikasını da sizin bütçenizi sarsmayacak şekilde uyguluyoruz. Çocuklar bizim için de oldukça değerli ve özeldir. Bu nedenle onlar için yapacağınız tüm alışverişlerde çok özel fiyat ayarlamaları yapıyoruz. Temel okul ihtiyaçları olduğunu bildiğimiz için tüm ürünlerde
uyguladığımız gibi keçeli kalem fiyat uygulamamız da devam etmektedir.

Kargo&Teslimat

woohoobox.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz 1-7 iş günüdür.Kargo ücretimiz 5,25 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 75 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 5 Türk Lirası hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo'dur

Değişim&İade

Değişim & İade www.woohoobox.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim - iade süresi fatura tarihinden itibaren 15 GÜNDÜR. Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo ile yapılması gerekmektedir. Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır. Yurtdışı satışlarında değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Siparişlerim kaç güne hazırlanır ?

Tedarik süremiz en geç 7 iş günüdür.İş günü olarak belirtilen süreye haftasonu ve resmi tatiller dahil değildir.Teslimat hakkında bilgilendirme cep telefonunuza gönderilecektir. Takip numarası ile kargo ekranları üzerinden siparişlerinizin takiplerini sağlayabilirsiniz.

Siparişlerimde ödeme seçeneklerini öğrenebilir miyim ?

Siparişlerinizi kapıda ödeme,kredi kartı ve havale ödeme olarak oluşturabilirsiniz

Siparişlerime hediye paketi oluşturabilir miyim ?Hediye notu bırakabilir miyim ?

Siparişlerinizi oluştururken adres bilgileri sayfasında bulunan teslimat notu kutucuğa notunuzu yazarak oluşturabilirsiniz.

Renk Seçeneği olmayan ürünler

Siparişlerinizi oluştururken adres bilgileri sayfasında bulunan teslimat notu kutucuğa istediğiniz renk ve modeli not düşebilirsiniz. Stokta olmayan model ve renk ile ilgili müşteri hizmetlerimiz size ulaşacaktır.

ADET
₺6,49KDV Dahil
₺7,90 KDV Dahil