Kawaii

Aileler çocuklarına kırtasiye çeşitleri seçerken genellikle sevimli figürlerden oluşan ve ilgilerini çekecek türden seçimler yaparlar. Bunlar içinde Kawaii markası da son derece sevimli kırtasiye ürünleriyle çocukların yüzlerini güldürüyor.

Neden Kawaii ?

Okul dönemine hazırlık yaparken özellikle yeni okula başlayacak çocuklar için, genellikle kırtasiye malzemeleri seçilirken daha hassas davranılır. Çocukluktan yeni çıkılan bu dönemde onların okul hayatına başlama adaptasyonu oldukça önemlidir. Bu bir nevi artık büyüme yoluna geçiştir. İşte bu dönemlerde onları daha iyi motife etmek için okul gereçlerinde ilgilerini çekecek ve kullanmaktan hoşlanacağı gereçler sağlanır. Kırtasiye ürün ve modelleri de tam bu iş için ideal bir seçenektir. Örneğin kawaii kalemlik çeşitleri son derece kullanışlı ve kaliteli bir seçenektir.

Kawaii Ürün Modelleri

Alışveriş yaparken tercih edeceğiniz sitemiz içerisinde birçok markanın sevimli motifleri ile süslenmiş ürünlerini göreceksiniz. Sitemizdeki kırtasiye ürün kategorisinde de birçok sevimli gülen yüzler sizi beklemektedir. Modellerimiz içerisinde bulunan aksesuar örnekleri içinde kawaii anahtarlık sizin ve çocuklarınızın severek kullanacağı bir ihtiyaçtır. Seçenekler o kadar fazladır ki siteyi ziyaret ettiğini zaman bizi daha iyi anlayacaksınız. Sizin de iş yerinizde veya günlük hayatınızda kullanabileceğiniz planlayıcı etiketler de hem size hem de çocuklarınıza uygun bir gereçtir. Ayrıca çocukların çizdiklerini silme alışkanlığı da çok fazladır ve en çok tükettikleri kırtasiye ürünü genellikle silgidir. Bir de çocuklar bu ürünü çok fazla kaybeder ya da bir yerlerde unuturlar. Bu nedenle onlara silgi seti almak da çok doğru bir harekettir. Aradığınız tüm ürünler online sitemizde mevcuttur.

Kawaii Ürün Fiyatları

Dünyaca bilinen bu markanın tüm ürün fiyatları oldukça ucuz ve kalitelidir. Satın alacağınız tüm ürünler bütçenizi sarsmayacak şekilde olup temel ihtiyacınız olan tüm gereksinimleriniz de sizler için hassasiyet gösteriyoruz. Özellikle de okulların açıldığı dönemlerde piyasada artış gösteren fiyat politikası bizim firmamız için geçerli değildir. Birçok ödeme seçenekleriyle alışveriş yapmanızı sağlayan ve bütçenizin dostu olma prensibimizi her zaman korumak isyonumuzdur. Seçtiğiniz tüm ürünler özenle hazırlanıp kapınıza kadar gönderilir. Bu özelliğimizle sizleri zamandan ve ekonomik yönden koruma altına alıyoruz.

₺7,50 KDV Dahil
₺20,90 KDV Dahil
%64 İndirim
%64İndirim
Yeni Ürün
1