Özgün ürünlerini
geniş kitlelerle buluştur

Yap, üret, sat! Girişimci olmak için şirket açmana gerek yok. Woohoobox’ta senin el emeği ürünlerine ve yaratıcılığına yer var, üstelik süreç çok kolay. Yüz binlerce üyemizle özgün ürünlerini buluşturmak için başvurunu tamamlaman yeterli. Haydi gel, beraber başlayalım. Sence de artık başlamanın vakti gelmedi mi?

ÜRÜNLERİNİ SATMAYA BAŞLA

Woohoobox’ta nasıl satış yaparım?

Özgün ve el emeği ürünlerin adresi Woohoobox’ta ürünlerinizin satışına başlamak çok kolay! Hemen mağaza başvurunuzu tamamlayın, Woohoobox’ta yerinizi alın. Acele edin, yüz binlerce müşteri Woohoobox’ta sizi bekliyor!

Woohoobox’ta sizi neler bekliyor?

Sıkça Sorulan Sorular

Woohoobox’ta herkes satış yapabilir!

Mağaza sahibi olmak için şirket kurmak gerekmez. Bireysel olarak satış yapılabilir.Satışa başlamak için mağazanın Woohoobox hizmet koşullarını onaylaması ve mağazanın ürün skalasının Woohoobox ürün politikalarına uygun olması gerekmektedir. Mağaza bilgileri eksiksiz doldurulmalı, mağaza düzenlemesi tamamlanmalı ve mağazanın ürün ve hizmet politikalarının panel üzerinden girişinin yapılması gerekmektedir.

Girişimci ya da zanaatkar mısınız?

Eğer elinizde benzersiz ürünleriniz varsa (örneğin seramik kupa), bunları satmak için bir mağaza oluşturun. Atölyeler, tasarım dükkanları, el yapımı ürün üreticileri, zanaatkarlar, tasarım ürün tedarikçileri ve ithalatçıları Woohoobox’ta mağaza sahibi olabilirler. Online platformda satılabilecek ürün stoğuna sahip olmanız gerekmektedir. Satış operasyonunu sürdürecek kapasiteye sahip olmanız gerekmektedir.

Woohoobox, hoş geldin hediyesi olarak mağaza açma ücreti ve listeleme ücreti almamaktadır.

Komisyon oranımız %12+KDV’dir. Girişimcilerimizi desteklemek amacıyla komisyon oranımızı mümkün olduğunca düşük tuttuk.

Woohoobox’ta onlarca kategori mevcut! Özgün, el yapımı ürünlerinizin, en az 20 yaşındaki nostaljik ürünlerinizin ve tasarım ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürünün yasaklı ürün olmaması önemlidir. Woohoobox’ta aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin satılması yasaktır:

  1. Alkol, tütün, uyuşturucu, uyuşturucu gereçleri ve tıbbi uyuşturucular.
  2. Tehlikeli ve patlayıcı maddeler,silahlar
  3. Nefreti teşvik eden, destekleyen veya yücelten öğeler.
  4. Yasa dışı öğeler, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden öğeler ve yüksek düzeyde düzenlemeye tabi öğeler
  5. Pornografi ve yetişkinlere yönelik içerik
  6. Tıbbi ilaç ve ilaç türevleri
  7. Hizmet ve kiralama gibi fiziksel olmayan ürünler

Başvuru yapmak satışa başlamanın ilk adımı, tebrikler! 2 iş günü içerisinde başvuru değerlendirmesi tamamlanacak, e-posta üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Gereksiz / diğer kutunuzu da kontrol etmeyi unutmayın.

Satıcı panelinizde solda yer alan menülerden “Ürünler” başlığına tıklayınız. Açılan menüde “Ürün ekle” butonuna tıklayarak doldurmanız gereken bilgi formuna ulaşabilirsiniz. Bu formda gerekli alanları doldurarak talimatları takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizin müşterinize teslim edilmesinden sonraki 14 günlük vade dolumunda hakedişiniz oluşur ve tarafınıza gönderilmeye hazır olur. Ödemeniz, bu süreç sonrasındaki ilk çarşamba günü panelinizdeki Iyzico modülünde kaydettiğiniz IBAN / hesaba aktarılır. Unutmayın, ödemenizi alabilmeniz için iyzico’nun alt üye işyeri kısmında banka hesabınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Iyzico alt üye işyeri kaydını satıcı panelinizden gerçekleştirebilirsiniz. Mutlu satışlar!

Anlaşmalı kargomuz Sendeo, anlaşmalı fiyatımız 38 TL’dir. Mevcut entegrasyon sistemimiz üzerinden kargo etiketlerinizi basabilirsiniz. Kargo ücreti sipariş oluşturma aşamasında müşterinizden temin edilir. Müşterinizden temin edilen kargo ücreti, Sendeo’ya ödenir ve tarafınıza fatura edilir. Kargoya ayrıca ödeme yapmanız gerekmez.

Dilerseniz farklı bir kargo şirketi ile çalışabilirsiniz. Böyle bir durumda siparişinizi kargoya teslim ederken kargo ödemenizi kendiniz yapmanız gerekir. Sipariş oluşturma sırasında müşterinizden temin edilen 38 TL kargo ücreti, hakedişiniz olduğunda hesabınıza aktarılır.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var?

Özgün ürünlerini
geniş kitlelerle buluştur

Yap, üret, sat! Girişimci olmak için şirket açmana gerek yok. Woohoobox’ta senin el emeği ürünlerine ve yaratıcılığına yer var, üstelik süreç çok kolay. Yüz binlerce üyemizle özgün ürünlerini buluşturmak için başvurunu tamamlaman yeterli. Haydi gel, beraber başlayalım. Sence de artık başlamanın vakti gelmedi mi?

ÜRÜNLERİNİ SATMAYA BAŞLA