Tasarımını
ürüne dönüştür

Tasarımcı mısın? Woohoobox’ta seni inanılmaz bir fırsat bekliyor. Tasarım senden, ürün bizden. Sen dijital tasarımlarını sitemize yükle, biz baskıdan kargoya her şeyiyle ilgilenelim. Sana da tasarımlarını sweatshirtler, kupalar ve daha niceleri üzerinde gördüğünde gurur duymak kalsın. Senin özgün bakış açına ihtiyacı olan yüz binlerce kişi seni bekliyor. Hemen başvur, hemen para kazanmaya başla.

TASARIMLARINI SATMAYA BAŞLA

Woohoobox’ta nasıl satış yaparım?

Özgün ve el emeği ürünlerin adresi Woohoobox’ta ürünlerinizin satışına başlamak çok kolay! Hemen mağaza başvurunuzu tamamlayın, Woohoobox’ta yerinizi alın. Acele edin, yüz binlerce müşteri Woohoobox’ta sizi bekliyor!

Woohoobox’ta sizi neler bekliyor?

Sıkça Sorulan Sorular

Woohoobox’ta herkes satış yapabilir!

Mağaza sahibi olmak için şirket kurmak gerekmez. Bireysel olarak satış yapılabilir.Satışa başlamak için mağazanın Woohoobox hizmet koşullarını onaylaması ve mağazanın ürün skalasının Woohoobox ürün politikalarına uygun olması gerekmektedir. Mağaza bilgileri eksiksiz doldurulmalı, mağaza düzenlemesi tamamlanmalı ve mağazanın ürün ve hizmet politikalarının panel üzerinden girişinin yapılması gerekmektedir.

Dijital tasarımcı mısınız? Talebe istinaden baskı (Print on demand) satış türünü deneyin.

Tasarımlarınız ürünlerimizin üstüne basılıp Woohoobox üzerinden satışa çıkabilir. Çizerler, tasarımcılar, grafikerler Woohoobox’ta talebe istinaden baskı (print on demand) sistemi ile satış yaparak Woohoobox’ta mağaza sahibi olabilirler. Çizim ve tasarım becerisi olan bireyler ve şirketler Woohoobox illüstratör mağazasına sahip olabilir. İllüstratörün benzersiz, özgün tasarımlara ve çizimlere sahip olması gerekmektedir. Farklı tasarımcıların tasarımlarını kullanan ürünlerin onayları gerçekleşmemektedir.

Girişimci ya da zanaatkar mısınız?

Eğer elinizde benzersiz ürünleriniz varsa (örneğin seramik kupa), bunları satmak için bir mağaza oluşturun. Atölyeler, tasarım dükkanları, el yapımı ürün üreticileri, zanaatkarlar, tasarım ürün tedarikçileri ve ithalatçıları Woohoobox’ta mağaza sahibi olabilirler. Online platformda satılabilecek ürün stoğuna sahip olmanız gerekmektedir. Satış operasyonunu sürdürecek kapasiteye sahip olmanız gerekmektedir.

Woohoobox, hoş geldin hediyesi olarak mağaza açma ücreti ve 1 yıl boyunca listeleme ücreti almamaktadır.

Komisyon oranımız %12+KDV’dir. Girişimcilerimizi desteklemek amacıyla komisyon oranımızı mümkün olduğunca düşük tuttuk.

Yapılan satışlardan tasarımcılarımızın komisyon oranı ise KDV Dahil %20'dir. Birlikte kazanıp birlikte büyüyelim istiyoruz. Bu yüzden tasarımcılarımızın komisyonunu da mümkün olduğunca yüksek tuttuk.

Woohoobox’ta onlarca kategori mevcut! Özgün, el yapımı ürünlerinizin, en az 20 yaşındaki nostaljik ürünlerinizin ve tarafımızca sağlanan ürünlere uygulanması koşuluyla dijital tasarımlarınızın basıldığı ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürünün yasaklı ürün olmaması önemlidir. Woohoobox’ta aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin satılması yasaktır:

  1. Alkol, tütün, uyuşturucu, uyuşturucu gereçleri ve tıbbi uyuşturucular.
  2. Tehlikeli ve patlayıcı maddeler,silahlar
  3. Nefreti teşvik eden, destekleyen veya yücelten öğeler.
  4. Yasa dışı öğeler, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden öğeler ve yüksek düzeyde düzenlemeye tabi öğeler
  5. Pornografi ve yetişkinlere yönelik içerik
  6. Tıbbi ilaç ve ilaç türevleri
  7. Hizmet ve kiralama gibi fiziksel olmayan ürünler

Başvuru yapmak satışa başlamanın ilk adımı, tebrikler! 2 iş günü içerisinde başvuru değerlendirmesi tamamlanacak, e-posta üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Gereksiz / diğer kutunuzu da kontrol etmeyi unutmayın.

Satıcı panelinizde solda yer alan menülerden “Ürünler” başlığına tıklayınız. Açılan menüde “Ürün ekle” butonuna tıklayarak doldurmanız gereken bilgi formuna ulaşabilirsiniz. Bu formda gerekli alanları doldurarak talimatları takip edebilirsiniz.

Siparişlerinizin müşterinize teslim edilmesinden sonraki 14 günlük vade dolumunda hakedişiniz oluşur ve tarafınıza gönderilmeye hazır olur. Ödemeniz, bu süreç sonrasındaki ilk çarşamba günü panelinizdeki Iyzico modülünde kaydettiğiniz IBAN / hesaba aktarılır. Unutmayın, ödemenizi alabilmeniz için iyzico’nun alt üye işyeri kısmında banka hesabınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Iyzico alt üye işyeri kaydını satıcı panelinizden gerçekleştirebilirsiniz. Mutlu satışlar!

Mağazalarımıza uygun kargo ücretleri sağlayabilmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu süre zarfında sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz, dilediğiniz kargo şirketiyle çalışabilirsiniz. Kargo süreçleri ile ilgili gelişmeleri e-posta yoluyla sizlere bildireceğiz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var?

Tasarımını
ürüne dönüştür

Tasarımcı mısın? Woohoobox’ta seni inanılmaz bir fırsat bekliyor. Tasarım senden, ürün bizden. Sen dijital tasarımlarını sitemize yükle, biz baskıdan kargoya her şeyiyle ilgilenelim. Sana da tasarımlarını sweatshirtler, kupalar ve daha niceleri üzerinde gördüğünde gurur duymak kalsın. Senin özgün bakış açına ihtiyacı olan yüz binlerce kişi seni bekliyor. Hemen başvur, hemen para kazanmaya başla.

TASARIMLARINI SATMAYA BAŞLA