Kar Küresi

Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Pembe Kız & Kedi Işıklı Dekoratif BibloPembe Kız & Kedi Işıklı Dekoratif Biblo
  Pembe Kız & Kedi Işıklı Dekoratif Biblo
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 156,00 ₺ Normal fiyat 200,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

İnsan hayatının çocukluk dönemi ve güzel hatıraları her zaman aklında kalır. Kar küresi kime sorarsanız sorun nostaljiyi ve çocukluğu hatırlatır. Belkide içinde yağan kar taneleri geçmişteki o çocukluk yıllarında yağan karın ve oyunların güzelliğini anımsatır. Çok sevilmesinin nedini nostaljik olması ve kar yağışını anımsatmasıdır.Çoğu insan kış mevsimini çok sever. Kar mevsimi oluşundan mıdır yoksa akla gelen çocukluktan kalan kış mevsiminde yağan kar mıdır? Geçmişteki tüm güzellikleri içinden dışarıya yansıtan kar küresi aslında kocaman hayalleri içine sığdıran ucu bucağı olmayan bir dünyadır. İçinde kar bulunduğu için akla hep kışı getirir. İçinde yer alan figürler, şehirler, sevgililer ve birçok karakterle romantik bir eşyadır. Sallandığı zaman kar yağışını izlemek romantizmin yanında çok da büyük huzur verir. Bu nedenle bu ürünler herkes için çok anlamlıdır. Modeller müzikli ya da müziksiz olup bazen ışıklı modellerine de rastlayabilirsiniz. Anlam yönünden bakacak olursak kar küresi anlamı maneviyattır. Yani böyle bir hediye almışsanız bunun manevi açıdan değeri büyüktür.

Müzikli Kar Küreleri

Sadece ve sadeece dekoratif biblo görüntüsünün dışında ek olarak bazı ürünler müzik sesi de çıkartabilmektedir. Melek tasarımlı kar küresi modellerinin ve büyük kar kürelerinin birçoğu müzik sesi çıkartabilir özelliktedir. (Ürün açıklamasında müzik çalıp çalmadığı belirtilmektedir). Küçük prens figürü, romantik aşıklar figürü, flamingolar ve diğer hayvantemalı modellerin yanı sıra, etraflıca dönen atlı karınca tasarımlı müzikli kar küresi seçenekleri de popüler modellerimizdendir.

"Kar küresi nereden alınır?" sorusuna dükkan dükkan gezmenize gerek olmadan , online satın aldığınız ürünü adresinize kadar teslim ediyoruz. Woohoobox fiyat avantajlarıyla şimdi sipariş oluşturabilirsiniz!

 

Mutluluk Dolu Yeniyıl Ruhu Adına Karlardan İlham Edinin

Yeni yılın mutluluğunu yansıtan kar küreleri ile yepyeni seneye sevdiklerinizi gülümseterek girebilmeniz oldukça mümkün. Kür küresi modelleri arasında müzikli, ışıkları farklı görüntüler yanan, dijital otomatik kar püskürten seçenekleri bulunur. Değişik konseptler için farklı hazırlanan kar küreleri modelleri, yılbaşı ruhuna uyumlu şekilde tasarlanır. Karlı camı ve ışıklandırmaları ile değer verdiklerinizin yılbaşı gecesini aydınlatabilirsiniz. En unutulmaz bir hediye ile kalbini edinebilmeniz mümkün.

Masalsı Ürünler:Kar Küreleri

Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel zamanlarınızda hem sevdiğiniz bireyleri insana hem aile bireylerinize gönderebileceğiniz kar küresi seçenekleri ile masalsı bir hediye verebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiler yağan karları seyrederken, çalan enstrumanları dinlerken ve değişen aydınlatmaların etkileyici büyüsüne kapılırken sizi anacaktır. Fener tipi veya özel tasarım yuvarlak modelleri bulunan kar küresi yapıları, sevginizin en çocuksu özellikleriniyansıtır. Üzerinde yazan eğlenceli ve romantik notlar sayesinde değer verdiğiniz bireyleri şımartabilirsiniz. Büyük, orta ve küçük boy modelleriile her zevke uygun seçenekleri bulunan kar küresi, eskimeyen ve hiç geçmeyen hediyeler arasında yer almaktadır. Işıklı, ve müziklikar küreleri ile değer verdiğiniz bireylerin gecelerini eğlenceli bir ışıkl ile aydınlatabilirsiniz.

Anlamlı Hediye Kar Küresi Modelleri 

Hediyelik ürünler içerisinde akla gelebilecek en seçkin üründür. Nostaljik yönü ağır bastığı gibi modası da asla geçmemiştir. Sevdiklerinize bu nedenle hediyelik kar küresi seçebilirsiniz. Özellikle yılbaşı gecesi verilebilecek en güzel armağanlardan bir tanesidir. Sevdiğiniz kişiye iletmek istediklerinizi kar küresi ile iletmeniz mümkündür. Yine çok özel anlar için de birçok seçenek ve modelde yer alan ürünler web sitemizin satış rakamlarını zorlayıcı niteliktedir. Çok fazla tercih edilen kış masalı kar küresi modelleri genellikle kış ve romantizmi hatırlatır ve sevgiliye hediye olarak da çok tercih edilir. Çocuklar da bu ürünü oldukça sever ve hediye almaktan çok hoşlanır.

Kar Küresi Modelleri Nelerdir?

Kar küresi eski ve değerli bir hediye olsa da sürekli yenilenmiş ve değişik tasarımlar ile hazırlanmıştır. Woohoobox'un Kar Küresi ürünleri içerisinden standart kar kürelerinin yanı sıra arkadaş, sevgili ve aile temalı kar kürelerine; flamingo, unicorngibi abojelerin ve karakterlerin yer aldığı en  unutulmaz film yıldızlarının karakter bibloları ile oluşturulan, küçük prens gibi çoğumuzun sevilen ve ikon olmuş karakterlerin motiflerinin yer aldığı kar kürelerine satın alabilirsiniz. Üzerine ad yazılabilen, led ışıklı ve müzikli kar kürelerine de bu liste içerisinden ulaşabilirsiniz. Ev ve yaşam dekorasyonunuzu sonuna tamamlayacak tüm ürünler ve hediye çeşitleri için ev dekorasyon ve yaşam ürünleri sayfasını tıklayabilirsiniz.

Kar Küresi Fiyat Aralığı Nedir ve Nereden Alınır?

Kar küresi çok hoş bir dekorasyon güzelliği olduğundan eviniz ve iş yeriniz için de çok hoş temalı bir model tercih edebilirsiniz. Tüm seçtiğiniz modelleri 7/24 sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve adresinize sipariş edebilirsiniz. En kısa zamanda kargoya verilerek güvenli bir şekilde kapınıza gelecektir. Dilerseniz hediyenin gitmesini istediğiniz kişiye de bizim aracılığımızla kargo siparişi vererek gönderebilirsiniz. Kar küresi rüün fiyatlarımız sitemizde de gördüğünüz gibi birçok ödeme kolaylığı ile ve bütçenizi zorlamayan şekildedir.