Konsept Kutu

Seçime uyan ürün bulunamıyor.

 

Eğitim hayatı boyunca veya iş hayatı boyunca yeni bir ürün veya küçük değişiklikler her şey çok daha keyifli bir hale getirebilir. Bu kapsamda kendinizi biraz şaşırtabilmek ve hayatınıza değişim katmak için firmamızın sizlere sunduğu konsept kutu ürünleri tercih edilebilir. Bu ürünler kimi zaman içerisinde ne olduğu bilinmeyen sürpriz tasarımlar sağlarken, kimi zaman sadece sizin seçtiğiniz ürünler ile doldurulmuş konsept tasarımlar sağlayabilir. 

Firmamızın temel çalışma noktalarından biri olan bu kutu tasarımları woohoobox olarak günümüzde birçok kişi tarafından bilinmektedir. Çünkü bu ürünler hem size hem de başkalarına bir hediye olarak sunulabilir. 

Size Özel Tasarlanan Konsept Kutular

 Okullar açılmadan önce çocuklarınızı okula ısındırabilmek ve onlara küçük bir hediye sağlamak için seçebileceğiniz hediye kutuları yer almaktadır. Bu kutular içerisinde genellikle defter, farklı kalemlik tasarımları, stickerlar, boyalar, kalemlik, kırtasiye seti, mantar pano gibi birçok farklı ürün barındırmaktadır. Temel olarak firmamız tarafından back to school bag olarak adlandırılan bu ürünler içeriğindeki her parça ile birlikte öğrencilere katkı sağlayan bir yapı sunmaktadır. 

Örnek olarak lise hayatına yeni başlayacak çocuklarınız için seçmiş olduğunuz bu hediye kutusu içeriğindeki her parça ile birlikte tüm dersler için ihtiyaçları sağlayacaktır. Yani matematik dersi için bir defter, resim dersi için boyalar ve müzik dersi için flüt gibi birçok farklı ihtiyaç bu sürpriz kutu içerisinde bulunabilir. 

Aylık Sürpriz Kutular İle Her Ay Şaşırmaya Devam Edin

Firmamızın sunduğu farklı avantajlardan birisi de aylık sürpriz kutu olarak sunulan ürünlerdir. Bu ürünler seçmiş olduğunuz programa bağlı bir şekilde 3 ay, 6 ay veya her ay olmak üzere belirli bir periyot ile birlikte size veya belirttiğiniz kişiye gönderilen kutular içermektedir. 

 Bu program kapsamında woohooshop avantajları ile birlikte sadece okul ihtiyaçları gibi ürünler değil farklı hediyelik eşya ürünleri elde etmeniz de mümkündür. Yani bu ürünler kapsamında “do it yourself” olarak adlandırılan DIY yani kendin yap programları veya motivasyon programları için gereken ihtiyaçlar karşılanabilir. Örneğin çocuklarınızın yaratıcılığını arttırmak açısından bir motivasyon kutusu ile okul hayatına ısınması amacıyla ona bir sürpriz gerçekleştirebilirsiniz.