Tayt

Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Yüksek Bel Baskılı Tayt Yaprak MYüksek Bel Baskılı Tayt Yaprak M
  Yüksek Bel Baskılı Tayt Yaprak M
  Değerlendirme:
  0%
  0
  120,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Günlük hayatınızın en rahat ve en kullanışlı kıyafet tercihlerinden olan renkli tayt modelleri artık sadece yaz için değil kış mevsiminde de rahatlıkla giyilebiliyor. Özellikle genç kızların vazgeçilmezlerinden olan modellerin kullanım alanı çok fazladır.

Neden Tayt ?

Geçmişte standart birkaç renkte bulabileceğimiz ürünler artık günümüzde modacılar ve tasarımcıların dokunuşları ile harika modeller ortaya çıkartıyor. Kullanabileceğimiz yerler çok fazladır. Gezmede, piknikte, sokakta, arkadaş toplantılarında ve evde en rahat hissedebileceğimiz bir ürün özelliğini taşır. Esneklik ve hareket özgürlüğü sağlayan kıyafetin en çok ilgi çeken kısmı desenli tayt seçeneklerinin fazla olmasıdır. Dilediğiniz renk ve desende sahip olabileceğiniz seçenekler her bedene uygun modellerde tasarlanmaktadır.

Tayt Modelleri

Günlük kullanım yanında parti ve özel gecelerde de rahatlıkla giyebileceğiniz siyah tayt model seçenekleri de çok ilgi gören ve çok kullanışlı giysiler arasındadır. Gece bir partide veya doğum gününde siyah veya renkli tayt üzerinden ışıltınızı tamamlayacak şık bir bluzla harika bir kombin yaratabilirsiniz. Alışveriş sitemiz ürün genişliği içerisinde size bu ayrıcalığı da sunmaktadır. Eşsiz tasarım ve modelleriyle hayran kalacağınız ürünler sizin olduğu kadar sevdiklerinize de hediye olarak alabileceğiniz bir seçimdir. Online alışveriş sitemizdeki geniş koleksiyonu gözden geçirmenizi öneriyoruz. Modeller üzerindeki motifler ve renk armonisine hayran kalacağınızdan ve mutlaka sahip olmak isteyeceğinizden hiç kuşkumuz yoktur. Alışveriş zevkini yaşamak için sizi web sitemize davet ediyoruz.

Tayt Fiyatları

Tüm mevsimlerde rahatlıkla giyebileceğiniz sağlıklı, nefes alan kumaşlarla ve en son moda trendleriyle sizin beğeninize sunulan ürünlerin kullanım alanı da çok fazladır. Evde, yürüyüşte, sporda ve istediğiniz her mekanda dilerseniz şık bir kombin olarak dilerseniz de spor bir havada estetiğinizi ve güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz. Fiyat olarak oldukça ekonomik ve bütçenize en uygun şekilde alabileceğiniz modelleri indirimli fiyat avantajıyla da satın alabilirsiniz. Birçok ödeme seçenekleri ile ister kapıda ödeyerek isterseniz kredi kartıyla ödeme şeklinde hizmet vermekteyiz. Belli bir fiyat miktar üzeri ücretsiz kargo hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kıyafeti hizmet kalitemizden şüphe duymadan gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.