Matara

Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Pembe Fil Çelik Matara 380 mlPembe Fil Çelik Matara 380 ml
  Pembe Fil Çelik Matara 380 ml
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 55,00 ₺ Normal fiyat 60,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Su içmenin önemini her geçen gün görüyor ve duyuyoruz. Ama ben gün içinde su içmeyi unutuyorum, gözümün önünde olmazsa su içmeye üşeniyorum diyenler için geliştirilen bu mataralar bu problemlerinize deva olacak nitelikte. Üstelik bildiğiniz tüm matara modellerini unutun ve Woohoobox ‘ın su matarası ile tanışın. Pembesinden lilasına, morundan mavi rengine kadar hem çok sevimli hem de çok işlevli bu mataralar ile artık su içmek sizin için bir zevk halini alacaktır. Renklerle kendinizi sınırlandırmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü diğer suluk matara modellerini görünce hangisini alacağınıza karar veremeyeceksiniz.

 

Matara Kullanmanın Faydaları 

Yalnızca su tüketimi için değil sıcak ya da soğuk içecekler için de oldukça kullanışlı olan bu mataralar termos özelliği sayesinde ısıyı içine hapseder ve uzun süre muhafaza eder. Kahvem olmadan asla diyenler ya da ben tam bir çay tiryakisiyim her zaman elimde biraz içecek bir şeylerim olmalıdır diyenler için termos matara modelleri görmeye değer.

Okula giderken su matarası kullananlar ya da iş hayatında cam matara tercih edenler için Woohoobox harika tasarımlarda ürünler geliştirdi. Üstelik Woohoobox matara termos özelliği sayesinde ısıyı uzun süre muhafaza ediyor ve içeceklerinizdeki sıcaklığı ya da soğukluğu aynı düzeyde tutuyor.

Woohoobox ‘ta cam suluk ya da çelik mataramodellerini bir arada görebilirsiniz. Yalnızca tek bir tercih yönünde değil pek çok zevke ve ihtiyaca göre ürünler tasarlayan Woohooboxyaratıcı yönünü bu ürünlerine de yansıtmayı unutmuyor.

Dışarıda arkadaşlarınızla gezerken, spor yaparken, ders çalışırken ya da bir proje üzerinde yoğunlaşırken içecek bir şeylere ihtiyaç duyabilirsiniz. Sıcak ya da soğuk farketmeksizin siz bir şeylere yoğunlaşırken içeceğinizin ısısını ve tadını kaybetmesini istemezsiniz. Bu yüzden cam bardaklar ya da kupalar yerine mataralar tercih etmelisiniz. Woohoobox ‘ın çelik suluk ürünleri tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikte üretilmiştir.İçeceğini yanından ayırmayanlar ve her zaman içecek bir şeylere ihtiyacı olanlar içinmatara suluk ürünleri vazgeçilmez niteliktedir. Her eşyasında olduğu gibi matara modellerinde de farklılığını yansıtmayı sevenler tercihini Woohoobox ‘tan yana yapıyor. Sen de kendin için ya da sevdiklerin için bir şeyler bakmak istiyorsan web sitemizi ziyaret edebilirsin.

Woohoobox mataralarını daha önce hiç görmediğinize çok eminiz. Yaz dönemlerinde su tüketimi artıyor ancak doktorların önerilerini de göz önünde bulunduracak olursak yaz kış bakmadan su tüketimi hep artışta. Ki böyle de olmalıdır. Su hayatımızın devamı için önemli bir kaynaktır ve olmazsa olmazdır. Hayatın döngüsünü ve koşulunu sağlayan suların önemi kadar plastik kapların doğaya verdiği zarar da bir o kadar ters orantıdadır. Bu nedenle pek çok kimse plastik şişelerden kaçınarak kendi özel mataralarını alıyor ve sularını güvenli ve sağlıklı bir şekilde muhafaza ediyor. Ancak hayatının her noktasında olduğu gibi matara seçiminde de tercihini renklilikten, canlılıktan ve farklılıktan yana kullananlar en çok tercih ettiği marka Woohoobox oluyor. İster panda desenli ister düz renkli sevimli iconlu cam matara olsun her zaman farklılığınız çevrenizde fark edilecektir. 
Woohoobox cam mataralarını yalnızca su tüketimi için kullanmak da şart değildir içerisinde herhangi bir içeceği rahatlıkla barındırabilir ve sürekli olarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Woohoobox ‘ta yalnızca cam matara bulunmasının yanı sıra ayrıca termos çeşitleri de bulunmaktadır. Çok sıcak ya da çok soğuk içeceklerinizi bu termoslarda muhafaza edebilir ve taşıyabilirsiniz. 
Sevdikleri içecekleri yanında taşımayı sevenler, sokakta yürürken ya da çalışırken dolularca kahve ve çay ya da su tüketenler için çelik matara çeşitleri harika bir çözüm olacaktır. Kimi insanlar iş yoğunluğunda ya da okul hayatı döneminde su tüketimini oldukça minimum seviyelerde tamamlayabilir ve bu yüzden de sağlıksız yaşama adım adım yaklaşabilir. Bu durumu aşmak için kişilerin yanında suluk matara taşıması oldukça iyi bir çözüm olacaktır. Suluk matara denince akla ilk gelen ilkokul dönemin çocuklarının kullandığı standart suluklar gelmesin. Woohoobox matara suluk modelleri öyledir ki 7 ‘den 70 ‘e herkesin kullanabileceği tarzda tasarlanır ve beğenilere sunulur. 
Üstelik Woohoobox ‘taki matara çeşitleri hem cam matara hem da çelik matara olmak üzere farklı kullanımlara özgü türlerde üretilmiştir. Yanında sıcak içecekler ya da çok soğuk içecekleri muhafaza etmek isteyen kişiler için çelik mataralar harika bir yardımcı olacaktır.