Defterler

Günlük yaşantınızda, evde, iş yerinde, okulda kullandığınız birçok defter çeşitleri vardır. Bu ürün küçük yaşlardan başlayarak hayatın her döneminde ihtiyaç listenizin içerisinde yer alır. Birbirinden farklı kullanım özelliği taşıyan defterler hayatımızda olmazsa olmazlardandır.

Neden Defterler?

İhtiyaç alanı içerisinde her ortama uygun özellik teşkil eden modeller yer alır. Not defterleri, veya ajanda defter gibi modeller her zaman gerek evde gerekse iş yerinizde size çok kolaylık sağlarlar. Çok eğlenceli tasarımlarla, en moda tasarımlı kapaklarıyla ve sayda içerikleri ile tasarlanan butik defterler her zaman çantanızda veya masanızda elinizin altında olan bir üründür. Gözleri yormayan saya renkleri ve hoş modelleri ile bir aksesuar görünümü yansıtan bu eşya eğitim hayatında olan çocukların ve gençlerin de çok kullandığı bir ürün niteliğini taşır. Not almak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı dedirtecek bu modeller ile birçok ihtiyacınıza anında çözüm bulabileceksiniz.

Defter Modelleri

Online alışveriş sitemizin defterler kategorisinde yer alan bu ürünlerden seçebileceğiniz birçok model vardır. Evinizin oturma odasında telefon yanına koyacağınız bir ajanda defter ile birçok gerekli notu tutabilirsiniz. Yatağınızın başucunda da bulundurabileceğiniz ve yatmadan önce unutmamak için not almanız gereken şeyleri kaydedeceğiniz bir şık tasarımlı butik defter de hayatınızı oldukça pratikleştirecektir. Sitemizde dolaşırken kendi ihtiyacınızın yanında çocuklarınız ve çevrenizdekiler için de birbirinden gerekli ürüne rastlayacaksınız. Zaman kavramını kendi yoğunluğunuza göre ayarlayarak dilediğiniz uygun zamanınızda sitemize girip  tercihlerinizi yaparak satın alabilirsiniz.

Defter Fiyatları

Size keyif verecek bu defter çeşitlerini sitemizden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Sipariş vermek çok pratik ve zevkli olacaktır. Çünkü hiç yorulmadan gezip aramadan hoşlandığınız birçok model karşınızda olacaktır. Ayrıca fiyatlar da piyasa değerinin çok altında olup alışveriş zevkini daha da cazip yapmaktadır. Kargo teslimi olan tüm eşyalar için belirli limitin üzerindeki siparişlerden ücret talep etmiyoruz. Güvenilir bir firma olmaktan ve size tüm ihtiyaçlarınızı güvenle ve pratiklikle iletebilmenin gururunu yaşıyoruz. Kırtasiye ürünleri içinde tüm eğlenceli ve keyifli tasarımları online alışveriş sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz hediye olarak dilerseniz de ihtiyaç olarak satın alabileceğiniz ürünlerle sizleri bekliyoruz.

₺8,50 KDV Dahil
₺15,89 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
₺24,90 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
1