Caretta

Kırtasiye alanında oldukça iyi bir ürün markası olan Caretta kırtasiye çeşitleri ülkemizde de oldukça sevilen ve tercih edilenler listesinde ilk sıralardadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan ve kullanımda rahatlığı ile son derece kullanışlı gereçler bu markanın ürünleri arasında yer almaktadır.

Neden Caretta?

Özellikle eğitim alanındaki gençler ve çocuklar kırtasiye eşyalarına çok fazla ihtiyaç duyarlar. Tüm okul sezonu boyunca da bu ihtiyaçlar asla bitmez. Tüketimi çok olan ürünlerin başında da kırtasiye malzemeleri gelmektedir. Ayrıca bu gereçler öyle çok gereklidir ki sadece okul için değil gerek evde gerekse iş yerinde ve ofis çalışanları için de gereklidir. Bu ürün yelpazesi içerisinde birçok model ve ihtiyaç gereci yer alır. Bu konuda internet üzerinden alışveriş oldukça yaygındır. Almak istediğiniz tüm ürünler artık internetten online alışveriş sistemi ile zahmetsizce yapılabilmektedir.

Caretta Ürün Modelleri

Çok geniş kullanım alanına sahip tüm kırtasiye gereçleri oldukça geniş ürün yelpazesi ile online alışveriş sitemizde yer almaktadır. Öğrencilerin kırtasiye ihtiyacı yanında ofis için gerekli olan çeşitler, okul öncesi çocuklarınız için birçok modeller ve sizin tüm ihtiyaçlarınız için sitemiz online alışveriş alanında en iyisidir. Ülkemizin en üst sıralarda başarı sağlayan web siteleri içinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Ürün çeşitlerimiz içerisinde haklı yerini alan Caretta kalemleri de oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Tüm seçenekler kalite standartlarında üst sıralarda olup müşterilerimizin yüksek memnuniyetini kazanmaktadır. En çok tercih edilenlerin sitesi olmaktan son derece memnunuz.

Caretta Ürün Fiyatları

En çok tercih edilen kırtasiye gereçleri içerisinde en kaliteli ve en ucuz fiyatlı ürünleri online alışveriş sitemiz avantajıyla satın alabilirsiniz. Modellerimizi saymakla bitiremeyiz. Bu nedenle size önerimiz lütfen size neler verebileceğimizi görmek ve fiyatlarımıza yakından şahit olabilmek için web sitemizi ziyaret ediniz. Özellikle çocuklarınızın sağlığına zarar vermeyen ürünlerden yapılan en iyi markaların modellerini de bulabileceğiniz online sitemiz İhtiyacınız olan kırtasiye ürünlerini en ucuz fiyatlarla satın alabileceğiniz bir mağazadır. Kaliteli marka kırtasiye çeşitleri de bu örneklerden bir tanesidir. Lütfen fiyatlarımızı görmeden başka yerden alışveriş yapmayınız, unutmayın ki sektörde en karlı yerdesiniz.

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

ADET
₺9,50 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

ADET
₺3,45 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
%80 İndirim
%80İndirim
Yeni Ürün
1