Organizer Çanta

Listeleme Şekli Izgara Liste

2 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Kuştüyü Kitap ÇantasıKuştüyü Kitap Çantası
  Kuştüyü Kitap Çantası
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 136,00 ₺ Normal fiyat 160,00 ₺
 2. Haki Kitap ÇantasıHaki Kitap Çantası
  Haki Kitap Çantası
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 136,00 ₺ Normal fiyat 160,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

2 Ürün

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Hafif ve bir o kadar kullanışlıorganizer çanta modelleri için bir araştırma yapıyorsanız web sayfamızın ideal çözümleri tam size göre. Çünkü çok fonksiyonlu yüzlerce farklı modelde ürünü sizler için tasarladık. Üstelik gerek fiyat, gerekse kalite yönünden beklentilerinizin çok ötesinde ürünleri sayfamızda bulacaksınız. İsterseniz öncelikle bu fonksiyonel çantanın kısa bir tarifini yapalım. İster tablet bilgisayar, ister notebook veya defterlerinizi rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu özellikli çantaların iki farklı ebadı bulunuyor. Bunlardan küçük olanı 25 cm x 17 cm ebadında olup ondan biraz daha büyük olanı 29 cm x 24 cm ebatlarına sahiptir. Ayrıca web sayfamızın tümünden yapacağınız toplam alışveriş miktarı 150 tl ve üzerinde olursa kargo ücreti de talep etmiyoruz.

Organizer Çanta Modelleri Aradığınız Özelliklere Göre Seçilmelidir

Elbetteorganizer çanta modelleri arasından bir seçim yaparken kullanım amacınıza uygun bir tercih yapmanız gerekecektir. Sözgelimi eğer bir tablet bilgisayar taşıyacaksınız ebatları biraz daha büyük olan modelleri tercih etmenizde yarar var. Bunun yanı sıra her biri farklı dış desene sahip tasarımları tercih etmekte acele etmelisiniz. Çünkü bu bazı popüler ürünler yoğun ilgi nedeniyle stoklarımızda giderek azalıyor. Bu noktada kargo açısından bir önemli hatırlatma daha yapalım. Ürünlerimiz sizler siparişlerinizi verdikten sonra steril bir şekilde paketleniyor. Dolayısıyla hijyen koşulları önceliğimizdir ve ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz efendim. Ayrıca sayfamızın üst sağ bölümünde yer alan “kargom nerede” seçeneği üzerinden sipariş sürecinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Şeffaf Cepli Organizer Çanta Modellerimizi Beğeneceğinizi Düşünüyoruz

Yenilikçi bir anlayış çerçevesinde tasarımları firmamıza aitşeffaf cepli organizer çantamodellerimizi çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca tüm modellerimizde farklı eşyaların taşınabilmesine olanak sağlayacak bölümlerin olduğunu hemen belirtelim. İzninizle konsept bir anlayış çerçevesinde hareket eden firmamızın diğer özel tasarımları hakkında da kısaca sizleri bilgilendirelim. Örneğin web sayfamızdan Kalem, Defter, Sırt Çantası veHediyelik Dekorasyon ürünler satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra dönemsel olarak kampanyalar düzenlediğimiz için web sayfamızı yakından takip etmenizi öneriyoruz. Üstelik sayfamıza üye olarak bu kampanyalardan anında bilgi sahibi olabileceğinizi lütfen unutmayınız. Baştaorganizer çanta olmak üzere satın almış olduğunuz tüm ürünlerimizi güzel günlerde kullanmanızı diliyoruz. Esen kalınız