Clutch

Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. sarı rüya clutch çanta / kalemliksarı rüya clutch çanta / kalemlik
  sarı rüya clutch çanta / kalemlik
  Değerlendirme:
  0%
  0
  59,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

1 öğe

sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ben kalemliğin organizer olanını severim diyenlerden misiniz? İşte bu clutch kalemlik modelleri tam size göre! Hem yapısı hem kullanışlılığı hem de tasarımlarıyla görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. Yalnızca okul hayatında değil hayatınızın her alanında yanınızdan bir dakika ayırmayacağınız bu şeffaf clutch modelleri ile arkadaşlarınız arasında en gözde siz olacaksınız.

Hacmi ve kullanışlı yapısı ile içinde isterseniz küçük not defterlerinizi, kalemlerinizi, özel notlarınızı taşıyabilir ya da makyaj eşyalarınız için harika bir bayan el çantasıyaratabilirsiniz. Çok amaçlı ve özel yapısı ile pek çok alana göre dizayn edilmiş bu kalemlik aslında bir nevi el çantası gibi de kullanılabiliyor. Rahat taşınması ve her yere uyum sağlayabilmesi için özel tutma yeri barındıran bu clutch kalemlik son zamanların en gözde çantaları arasında yer alıyor.

 

Clutch Çanta Kullanmanın Avantajları 

Son zamanlarda gözde olan başka bir model ise herkesin bildiği üzere şeffaf çantalardır. Oldukça popüler olan ve çok sevilen şeffaf çantaları artık kalemliklerde de görmeniz mümkün. Ancak şeffaf denince aklınıza direkt olarak dümdüz şeffaf çantalar gelmesin. Woohoobox ‘ın özel olarak tasarladığı şeffaf çantalar tüm bilinenlerin dışında hem şeffaflık hem de özel desenler ve tasarımlar barındırıyor. Üstelik bu ayrıcalığı clutch çanta modelleri için de görmeniz mümkündür.

Sevdiğiniz birine hediye almak için çok düşünme devri artık bitti. Woohoobox ‘ın el çantalarıher yaştan ve her zevkten kimselere hitap etmekle kalmıyor görenlerin pek çok kez hediye tercihini bu yönden yana kullanmasını sağlıyor. En özel kalem kutusumodellerini her zaman Woohoobox ‘ta bulacağını bilenler için şimdi sıra clutch organizer çanta modellerinde… Tercihinizi hangisinden yana kullanacağınızı şaşıracağınızı temin edebiliriz. Ürünler tükenmeden almak için acele etmeli ve sizi en çok yansıtan o modele karar vermelisiniz.Ayrıca Woohoobox özel tasarım sticker modelleri ile çantalarınızı daha da renkli tasarımlar ile baştan yaratabilirsiniz.

 

 

Frida Kahlo desenli, özel renkleriyle göz alıcı tasarımlı ya da Nasa sembolüyle bu şeffaf kalemlikmodelleri sizleri kendine hayran bırakacak. Kahve tutkunlarını da unutmamak gerek. En sevdiğiniz kahve markasının logosuna sahip bir clutch çantaya sahip olmak istemez miydiniz? Ya da sizi harekete geçirecek o sihirli sözcüğe sahip bir el çantasına kim hayır der ki?