Beslenme Çantalı Sırt Çantası

Listeleme Şekli Izgara Liste

25 Üründen 25-25'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Beslenme Çantalı Woohoobox Sırt Çantası Avokado YapraklarBeslenme Çantalı Woohoobox Sırt Çantası Avokado Yapraklar
  • Black Friday/Kazanç 51,00 ₺
  Beslenme Çantalı Woohoobox Sırt Çantası Avokado Yapraklar
  Değerlendirme:
  0%
  0
  Özel Fiyat 99,00 ₺ Normal fiyat 150,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

25 Üründen 25-25'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Öğrenci, öğretmen ve herkesin çeşitli amaçlarla kullanabileceğibeslenme çantalı sırt çantası için web sayfamız doğru adresiniz efendim. Bu özel ürünü satın almak istiyorsanız sayfamızdaki değişik modeller arasından tercih yapmanız yeterli olacaktır. Sonrasında en kısa süre içerisinde kargo yolu ile adresinize ulaştırıyoruz. Son derece sağlam ve su geçirmez yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünümüz elbette ki pek çok farklı özellik barındırıyor. İçerisindeki bölmeler sayesinde okul araç ve gereçleriniz dışında yiyecek taşıyabileceğiniz bu özel çantaya sahip olmak çok kolay. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünün siparişini dikkatli bir şekilde oluşturmak olacaktır. Ayrıca bu noktada önemli bir konu hakkında sizleri bilgilendirelim. Ürünlerimiz kargoya verilmeden önce steril ortamlarda paketlenir ve hijyenik koşullar altında sizlere ulaştırılır.

Beslenme Çantalı Okul Çantası Olarakta Biliniyor

Aynı zamandabeslenme çantalı okul çantasıolarakta bilinen ürünümüzün dış çantası farklı renk ve desenlerde tasarlandı. Dilerseniz şimdi de çantamızın diğer üstün özellikleri hakkında sizleri bilgilendirelim. Çok fonksiyonlu sırt çantamız gerek seyahatler, gerekse günübirlik kullanıma uygun tasarlanmıştır.   İzole bir yapıda imal edilen ürünümüz rahat taşındığı kadar geniş iç hacmi ile oldukça kullanışlı modellerden oluşuyor. Su geçirmez kumaş yapısı ve sırtınızı terletmeyecek bel ve omuz destekli tabakaları bulunan çantamız 40 x 30 genişlik ve uzunluğa sahiptir. Bunun yanı sıra 12 santimetrelik iç hacim genişliği ile öğrenciler açısından zorlanmadan taşınacak şekilde dizayn edilen çantamızı sizlerin de çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Sırt Çantası ve Daha Yüzlerce Ayrıcalıklı Ürün Sayfamızda Sizleri Bekliyor

Elbette web sayfamızdansırt çantası dışında daha yüzlerce benzer kırtasiye ürününü kolay birkaç adımda satın alabiliyorsunuz. Defter, kalem,Termos veya laptop çantası tarzında satışa sunduğumuz tüm ürünlerimize kategorilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatları ve kaliteli yapısıyla modellerimizin tamamında yiyecekleri sıcak tutacak yalıtımlı bölümler bulunduğunu vurgulamakta yarar görüyoruz. Bunun yanı sıra hesaplı alışverişin tartışmasız adresi firmamızın web sayfasından toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan saygıdeğer müşterilerimizden kargo ücreti de almıyoruz. İster kredi kartı ister kapıda ödeme seçenekleri ile sahip olabileceğinizbeslenme çantalı sırt çantası ürünümüzün şimdiden güzel günlerde kullanılmasını temenni ediyoruz.  Keyifli alışverişler diliyoruz