Bel Çantası

Listeleme Şekli Izgara Liste

27 Üründen 25-27'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Şeffaf Bel Çantası Awesome LilaŞeffaf Bel Çantası Awesome Lila
  Şeffaf Bel Çantası Awesome Lila
  Değerlendirme:
  0%
  0
  130,00 ₺
 2. Şeffaf Bel Çantası Stranger ColourŞeffaf Bel Çantası Stranger Colour
  Şeffaf Bel Çantası Stranger Colour
  Değerlendirme:
  0%
  0
  130,00 ₺
 3. Şeffaf Bel Çantası NasaŞeffaf Bel Çantası Nasa
  Şeffaf Bel Çantası Nasa
  Değerlendirme:
  0%
  0
  130,00 ₺
Listeleme Şekli Izgara Liste

27 Üründen 25-27'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Kadınlar için en iyi aksesuarlardan biri şüphesiz ki çantalardır. Sırt çantası ya da kol çantası olması fark etmez. Yanlarında her zaman taşımak istedikleri birkaç parça eşyalarını rahatlıkla koyabilecekleri ve günlük kombinlerini tamamlayabilecekleri harika çanta modellerine ihtiyaç duyarlar. Kol çantası ve sırt çantası tercihlerine son günlerde çok popüler olan bir çanta modeli daha eklenmiştir. Özellikle gençlerin çok sevdiği ve çok kullandığı çantamodelleri arasına bel çantası da girmiştir. Hem çok kullanışlı ve pratik hem de oldukça şık olan bel çantaları herkesin üzerine yerleşince bir süre sonra sıradanlaşmaya başlamış ve artık genç kızlarımız farklı model arayışlarına girmiştir. Farklılık ve sıradışı tasarım denince ilk akla gelen Woohoobox harika ve özgün tasarımlardaki bel çantaları ile yine genç hanımlarımızın 1 numarası haline gelmiştir.

 

Bel çantaları sırt çantasına ve özellikle de kol çantasına nispeten çok daha kullanışlıdır. Bele oturan özel dizaynı ile e büyük çanta taşımayı sevmeyen hanımları direkt olarak kendine çekmeyi başarmıştır. Elinde sürekli olarak çanta taşımayı sevmeyen ve aynı zamanda da fazla eşya taşımak istemeyen kişiler için bel çantası kurtarıcı niteliklerde olmuştur. Hem spor bir görünüme sahip hem de oldukça şık olan bel cantasi birbirinden ilginç ve çarpıcı tasarımları ile Woohoobox ‘ta. 

Bel Çantası Modelleri

Bel çantanızı dilerseniz rengarenk dilerseniz de koyu renklerde tercih edebilirsiniz. Her modelde ve kitleye uygun bel çantası en güzel çanta modelleri arasına ilk sıradan girmeyi başarmıştır. Üstelik ayarlanabilir kemeriyle isterseniz sıkı sıkıya kendine bağlayabilir dilerseniz de bol bırakabilirsiniz. Spor ve rahat kadın bel çantası için Woohoobox çok daha fazlasını yapıp, spor rahatlığı, şıklığı ve yaratıcılığı bir arada tuttu.İster unicorn desenli olsun isterseniz uzay boşluğu deseninde ya da dilerseniz sevimli flamingobel çantası kadın seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Eşsiz tasarım ve seçenekler arasında kaybolmadan ve o harika bel çantaları tükenmeden almak için elini çabuk tutmalısın. Hem sevdiklerin hem de kendin için en iyi tasarımdaki o özel çantalara erişmek için web sitemizde kısa bir gezinti yapabilirsin.