Back To School

Yaz mevsimi biterken ve okul günleri yaklaşırken velileri ve öğrencileri okul için alışveriş
heyecanı tutar. Elbette ki okul alışverişi biraz masraflı oluyor. Hatta bazen bu alışverişte gereksiz harcamalar bile yapılabilir. Almak istediklerinizi belirleyip önceden liste yapmakta fayda vardır.

Neden Back To School?

Okula ilk kez başlayacak olan çocuklar ile okula devam edenlerin ihtiyaç listesinde farklılıklar olabiliyor. Özellikle yeni başlayacak olanlar için en heyecan verici ihtiyaç okul çantasıdır. Sabırsızlıkla o çantaya sahip olmak isterler. Tabii bir de önemli ihtiyaçlar içerisinde kırtasiye seti vardır. Çocuğunuzun bu mutlu heyecanına katkı koymak için siz de elinizden geldiğince en güzel malzemeleri almak istersiniz. Birçok mağazayı gezip değişik ürünler içerisinde adeta kaybolursunuz. Halbuki yoğun temponuz içerisinde çok daha kolay ve zamandan tasarruf ederek çocuğunuzun tüm alışverişinizi yapabilirsiniz. Artık internet üzerinden alışveriş kolaylığı ile tüm ihtiyaçlarınızı bulabilmeniz çok uygundur.

Back To School Ürünleri

Sizler için tasarlanan Back To School okula dönüş paketleri çocuklarınızı hem mutlu edecek hem de okula başlarken motife edecek bir konsepte hazırlanmıştır. İhtiyaç duyacakları her şeyi biz onlar için hazırladık. Ürün çeşitlerini sitemiz aracılığı ile inceleyebilir ve ihtiyaç duyacağınız her şeyi seçebilirsiniz. Biz de sizlere en kısa zamanda göndermek için harekete geçeceğiz. Modellerimizin içerisinde yer alan ve çok ilgi gören şeffaf okul çanta modeli birkaç farklı tasarımda yer almaktadır. Kalemlikler, defter setleri, renkli her modelde kalem setleri, su mataraları, masa lambası, kırtasiye kutusu, cetveller ve ihtiyaç duyulan tüm gereksinimler Back To School hediye paketlerinde yer almaktadır.

Back To School Fiyatları

İhtiyaç duyacağınız okul malzemeleri için bütçenizi kontrol edersiniz ve ona göre hareket
edersiniz. Ayrıca birçok yerden fiyat alarak karşılaştırmalar yaparsınız. Bütçenizde bazı
ayarlamalar yapmak zorunda kalacağınız için başka ihtiyaçlarınızdan kesersiniz. Firmamızın sizin için hazırlanan ürünleri ve fiyatlarını gördüğünüz zaman tüm bunlara gerek kalmayacağını anlayacaksınız. Çok özel fiyatlarla, piyasa fiyatından çok daha ucuz ve kaliteli hizmet ile oldukça rahat edeceksiniz. Belli bir fiyatın üzerinde yapılan alışverişlerde kargo ücreti alınmayan ve bütçenize en uygun ödeme şeklini belirlemenizde size destek veren bir firmayız.

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

ADET
₺53,86 KDV Dahil
₺72,90 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Yeni Ürün

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

ADET
₺145,72 KDV Dahil
₺177,90 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

ADET
₺269,76 KDV Dahil
₺357,00 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1