Sıkça Sorulan Sorular


Woohoobox'a dair bütün sıkça sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz. Eğer sorularınıza bu sayfada cevap bulamazsanız bir de Woohoobilir'e göz atın deriz. Renkli alışverişler!

Alıcılar için S.S.S

Woohoobox’a üye olarak pek çok avantajından faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken websitemizdeki “üye ol” butonuna tıklamak ve e-postanıza gelen maili onaylamaktır. Renkli alışverişler!

Woohoobox üyeliğinizi istediğiniz zaman Woohoobox Destek Ekibi ile iletişime geçerek kolayca iptal edebilirsiniz.

Woohoobox’ta yer alan tüm mağazalarda kargo ücreti 38 TL’dir. Tüm mağazalarımızda 300 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Woohoobox ürünlerinin bazıları seri haldedir ve serilerde renk, resim ve karakterlerde farklılık olabilir.

Hediye paketi gibi özel taleplerinizi doğrudan satıcıya iletmeniz gerekmektedir. Satıcının mağazasında bulunan “İletişim” bölümünden satıcı ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ürün sayfasında bulunan “Mağaza ile İletişime Geç” butonunu da kullanabilirsiniz.

İyzico, Woohoobox’un da kullandığı bir ödeme sistemidir. İyzico üzerinden tüm banka kartı, kredi kartı ve sanal kartlar ile güvenli bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka kartı, kredi kartı ya da dilediğiniz bir sanal kart ile iyzico ödeme sistemi üzerinden ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Satın aldığınız ürünün size sorunsuz ulaşması için ödeme esnasında adres, telefon ve tüm iletişim bilgilerinizin tam ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Ürünleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Sonrasında kargonuz bulunduğunuz bölge ve kargo şirketinin durumuna göre en geç 1-10 gün içerisinde size ulaşır.

Woohoobox üyesiyseniz, sipariş durumunuzu kullanıcı panelinizdeki Siparişlerim modülünden takip edebilirsiniz.

Woohoobox üyesi değilseniz, sipariş durumunuzu kontrol etmek için sipariş onay e-postanızda yer alan sipariş numaranızla birlikte Woohoobox Destek Ekibi’ne ulaşabilirsiniz. Ekibimiz yardımcı olacaktır.

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo şirketi ve kargo takip numarası e-posta yoluyla size bildirilmektedir. Bu bilgilerle kargo takibinizi sağlayabilirsiniz.

Woohoobox üyesiyseniz, kullanıcı paneliniz üzerinden kolayca iade/değişim talebi oluşturabilirsiniz.

Woohoobox üyesi değilseniz, sipariş numaranızla birlikte Woohoobox Destek Ekibi’ne ulaşabilirsiniz. Ekibimiz konuyla ilgili yardımcı olacaktır.

Ürünün kusurlu çıkması veya istisnai durumlar haricinde, iade edilen ürünler için kargo ücreti tarafınıza iade edilecek tutardan düşülmektedir.

Woohoobox’ta bir satıcı ile iletişime geçip sorun yaşadığınızda veya bir anlaşmazlık durumu söz konusu olduğunda Woohoobox Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Woohoobox, olası anlaşmazlık durumlarında arabuluculuk görevi üstlenir ve size en kısa sürede yardımcı olmaya çalışır.

Woohoobox bu gibi problemleri son derece ciddiye alır. Ürün veya satıcıda bir uygunsuzluk varsa ürün sayfasında yer alan Ürünü Bildir veya satıcı mağazasında yer alan Satıcıyı Bildir butonlarını kullanarak durumu bize bildirebilirsiniz.

Dilerseniz https://woohoobox.com/oneri-ve-sikayet sayfası üzerinden de olası şikayetinizi iletebilirsiniz.. Geri dönütleriniz bizim için çok kıymetlidir.

Sorunuzun cevabını burada bulamadınız mı? Öyleyse sizi Woohoobilir’e alalım. Çünkü aklınızda soru varsa cevabını #Woohoobilir