Ahşap Mangala Türk Zeka Ve Strateji Oyunu

0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺5,38 'den başlayan taksitlerle

Kargo&Teslimat

woohoobox.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz 1-7 iş günüdür.Kargo ücretimiz 5,25 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 75 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 5 Türk Lirası hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo'dur

Değişim&İade

Değişim & İade www.woohoobox.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim - iade süresi fatura tarihinden itibaren 15 GÜNDÜR. Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Kargo ile yapılması gerekmektedir. Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır. Yurtdışı satışlarında değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Siparişlerim kaç güne hazırlanır ?

Tedarik süremiz en geç 7 iş günüdür.İş günü olarak belirtilen süreye haftasonu ve resmi tatiller dahil değildir.Teslimat hakkında bilgilendirme cep telefonunuza gönderilecektir. Takip numarası ile kargo ekranları üzerinden siparişlerinizin takiplerini sağlayabilirsiniz.

Siparişlerimde ödeme seçeneklerini öğrenebilir miyim ?

Siparişlerinizi kapıda ödeme,kredi kartı ve havale ödeme olarak oluşturabilirsiniz

Siparişlerime hediye paketi oluşturabilir miyim ?Hediye notu bırakabilir miyim ?

Siparişlerinizi oluştururken adres bilgileri sayfasında bulunan teslimat notu kutucuğa notunuzu yazarak oluşturabilirsiniz.

Renk Seçeneği olmayan ürünler

Siparişlerinizi oluştururken adres bilgileri sayfasında bulunan teslimat notu kutucuğa istediğiniz renk ve modeli not düşebilirsiniz. Stokta olmayan model ve renk ile ilgili müşteri hizmetlerimiz size ulaşacaktır.

:
Tavsiye Et

Ahşap Mangala Türk Zeka Oyunu
Mangala'nın, çağdaşı olduğu diğer oyunlardan farkı dağdaki çobandan 70 yaşındaki alime, İstanbul'da saraydaki Hanım Sultan'dan 6 yaşındaki çocuğa kadar her yaştan ve kültürden insanın oynayabilmesidir.
Mangala kayın ağacından yapılmıştır sert ve dayanıklıdır.
Türk zeka ve strateji oyunu mangala 2 kişi ile oynanır.
Oyun tahtasının üzerinde 12 adet kuyu vardır.
Her oyuncunun sağ tarafında taşları toplayacağı bir boşluk vardır.
Mangala oyununda 48 adet taş vardır ve taşların renkleri önemli değildir.
Oyunda amac sağ taraftaki boşlukta en çok taşı biriktirmeyi başarmaktır.
Her kuyuya 4 er adet taş konur ve oyuna kura ile başlanır
Oyuncu herhangi bir kuyusundaki taşları alarak soldan sağa doğru taşlarını dağıtır.Dağıtmaya başlayan oyuncu sola doğruher kuyuya bir taş bırakmak zorundadır.Oyuncu bir kuyudan bir taş alırsa aldığı kuyuya bırakmak zorunda değildir. Dağıttığı taşlardan son koyduğu taş kendi hazinesine gelen oyuncu tekrar oynama hakkı kazanır.

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Ahşap, Ahşap Mangala, Ahşap Mangala Türk, Ahşap Mangala Türk Zeka, Ahşap Mangala Türk Zeka Ve, Ahşap Mangala Türk Zeka Ve Strateji, Ahşap Mangala Türk Zeka Ve Strateji Oyunu, Ahşap Mangala Türk Zeka Ve Oyunu, Ahşap Mangala Türk Zeka Strateji, Ahşap Mangala Türk Zeka Strateji Oyunu, Ahşap Mangala Türk Zeka Oyunu, Ahşap Mangala Türk Ve, Ahşap Mangala Türk Ve Strateji, Ahşap Mangala Türk Ve Strateji Oyunu, Ahşap Mangala Türk Ve Oyunu, Ahşap Mangala Türk Strateji, Ahşap Mangala Türk Strateji Oyunu, Ahşap Mangala Türk Oyunu, Ahşap Mangala Zeka, Ahşap Mangala Zeka Ve, Ahşap Mangala Zeka Ve Strateji, Ahşap Mangala Zeka Ve Strateji Oyunu, Ahşap Mangala Zeka Ve Oyunu, Ahşap Mangala Zeka Strateji, Ahşap Mangala Zeka Strateji Oyunu, Ahşap Mangala Zeka Oyunu, Ahşap Mangala Ve, Ahşap Mangala Ve Strateji, Ahşap Mangala Ve Strateji Oyunu, Ahşap Mangala Ve Oyunu, Ahşap Mangala Strateji, Ahşap Mangala Strateji Oyunu, Ahşap Mangala Oyunu, Ahşap Türk, Ahşap Türk Zeka, Ahşap Türk Zeka Ve, Ahşap Türk Zeka Ve Strateji, Ahşap Türk Zeka Ve Strateji Oyunu, Ahşap Türk Zeka Ve Oyunu, Ahşap Türk Zeka Strateji, Ahşap Türk Zeka Strateji Oyunu, Ahşap Türk Zeka Oyunu, Ahşap Türk Ve, Ahşap Türk Ve Strateji, Ahşap Türk Ve Strateji Oyunu, Ahşap Türk Ve Oyunu, Ahşap Türk Strateji, Ahşap Türk Strateji Oyunu, Ahşap Türk Oyunu, Ahşap Zeka, Ahşap Zeka Ve, Ahşap Zeka Ve Strateji, Ahşap Zeka Ve Strateji Oyunu, Ahşap Zeka Ve Oyunu, Ahşap Zeka Strateji, Ahşap Zeka Strateji Oyunu, Ahşap Zeka Oyunu, Ahşap Ve, Ahşap Ve Strateji, Ahşap Ve Strateji Oyunu, Ahşap Ve Oyunu, Ahşap Strateji, Ahşap Strateji Oyunu, Ahşap Oyunu, Mangala, Mangala Türk, Mangala Türk Zeka, Mangala Türk Zeka Ve, Mangala Türk Zeka Ve Strateji, Mangala Türk Zeka Ve Strateji Oyunu, Mangala Türk Zeka Ve Oyunu, Mangala Türk Zeka Strateji, Mangala Türk Zeka Strateji Oyunu, Mangala Türk Zeka Oyunu, Mangala Türk Ve, Mangala Türk Ve Strateji, Mangala Türk Ve Strateji Oyunu, Mangala Türk Ve Oyunu, Mangala Türk Strateji, Mangala Türk Strateji Oyunu, Mangala Türk Oyunu, Mangala Zeka, Mangala Zeka Ve, Mangala Zeka Ve Strateji, Mangala Zeka Ve Strateji Oyunu, Mangala Zeka Ve Oyunu, Mangala Zeka Strateji, Mangala Zeka Strateji Oyunu, Mangala Zeka Oyunu, Mangala Ve, Mangala Ve Strateji, Mangala Ve Strateji Oyunu, Mangala Ve Oyunu, Mangala Strateji, Mangala Strateji Oyunu, Mangala Oyunu, Türk, Türk Zeka, Türk Zeka Ve, Türk Zeka Ve Strateji, Türk Zeka Ve Strateji Oyunu, Türk Zeka Ve Oyunu, Türk Zeka Strateji, Türk Zeka Strateji Oyunu, Türk Zeka Oyunu, Türk Ve, Türk Ve Strateji, Türk Ve Strateji Oyunu, Türk Ve Oyunu, Türk Strateji, Türk Strateji Oyunu, Türk Oyunu, Zeka, Zeka Ve, Zeka Ve Strateji, Zeka Ve Strateji Oyunu, Zeka Ve Oyunu, Zeka Strateji, Zeka Strateji Oyunu, Zeka Oyunu, Ve, Ve Strateji, Ve Strateji Oyunu, Ve Oyunu, Strateji, Strateji Oyunu, Oyunu,
12149