Woohooshop

İletişim
0% Yanıt Oranı, 0-Dakika Dönüş Süresi
Değerlendirme
176
Siparişler
Ürünler
Hakkımızda

Woohoobox olarak e-ticaret yolculuğumuza başladığımızda biz de bir küçük işletme sahibiydik. Yıllar içinde gelişsek de bu konumumuzun bizi bugün daha özverili ve anlayışlı kıldığına inanıyoruz. 2015’ten bu yana azim, bilgi ve insani değerlerle büyüttüğümüz Woohoobox’un bugün binlerce küçük işletmenin evi olması bizim için kıymetli. Kendi geçtiğimiz yolu iyi anımsıyor, bu sebeple daha emin adımlarla ilerlemeleri için mağaza sahiplerine güvenli bir alan sağlamayı hedefliyoruz.

Woohoobox için ticari gelişimin yanı sıra içinde bulunduğumuz topluma ve gezegene katkı sağlamak da çok önemli ve kıymetli. Bizler yaratıcı zekayı ve yardımsever bakış açısının yüceltilmesi gerektiğine gönülden inanıyoruz ve iş birliklerimizde bu ilkeleri önemsiyoruz. Biz büyüdükçe topluluğumuz da gelişip yeşermeli ve yeni nesillere örnek olmalı bizlere göre. 

 

Woohoobox için değerli olan her şeyi sayamayız, ancak bir özet sağlayabiliriz:

 

  • Diğerkâmlık
  • Yaratıcı zeka
  • Yardımseverlik
  • Paylaşım
  • Dostluk & İletişim
  • Bilim & Gelişme
Üyelik TipiLimited Şirket
Satış Yapmak İstediğiniz KategoriWoohooshop
5
Ortalama Puanı (1)
100% olumlu geribildirim
5
Ortalama Fiyat Puanlaması (1)
5 Yıldız (1)
4 Yıldız (0)
3 Yıldız (0)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
5
Ortalama Derecelendirme (1)
5 Yıldız (1)
4 Yıldız (0)
3 Yıldız (0)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
5
Ortalama Kalite Puanı (1)
5 Yıldız (1)
4 Yıldız (0)
3 Yıldız (0)
2 Yıldız (0)
1 Yıldız (0)
Ödev yapmayı sevdirttiniz tarafından Hasan Ürkmez Jun 10, 2022
Değerlendirme Fiyat 5 Değer 5 Kalite 5

Birkaç renkli kalem, stickerlar ve masa lambasının yaptığını aylardır ben beceremedim. Bizim çocuk kendi ödev ortamını oluşturdu. Artık ödevini yaptın mı diye peşinden koşmuyorum. Defterlerine bakıyorum, ne kadar özendiğini görebiliyorum. Sağ olun gerçekten

Nakliye Politikası

Woohoobox&Woohooshop İade ve Değişim


Aldığım Ürünü İade Etmek İstiyorum ?

Teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla )  Aras ve UPS Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz.İadenizi ücretsiz yapabilmek için kargoyu  UPS kargo üzerinden 7205W5  cari kod ile göndermeniz gerekmektedir. Aras kargoyu tercih ettiğiniz taktirde şubeye gidip OPLOG OPERASYONEL LOJİSTİK A.Ş. / 15040419334799 kodunu şube görevlisine ileterek iade işlemi yapmak istediğini iletmesi gerekmektedir.
İade işlemi sırasında müşterinizin, şube görevlisine mutlaka iade kodunu paylaştıktan sonra, iade işlemini hangi marka ile yapacağı bilgisini paylaşması gerekmektedir. 

İade Şartları ; Satın aldığınız ürünü kullanmamış ,etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünü nasıl iade yapacağım?

UPS ve Aras Kargo İade ve değişim gönderileniz için herhangi bir Aras Kargo ve UPS Kargo şubesinden iade gönderebilirsiniz.UPS Kargo ile 7205W5, Aras Kargo ile ise 15040419334799  Cari kodunu kullanarak ve Alıcı Adı olarak: OPLOG WOOHOOBOX belirterek gönderim işlemlerini sağlayabilirsiniz. 

İadelerimizi Hangi Kargo ile Göndermeliyim ?

UPS Kargo ile gönderinizi iade ederken  ''7205W5" firma kodunu doğru girmeniz gerekmektedir.

Aras kargoyu tercih ettiğiniz taktirde şubeye gidip OPLOG OPERASYONEL LOJİSTİK A.Ş. / 15040419334799 kodunu şube görevlisine ileterek iade işlemi yapmak istediğini iletmesi gerekmektedir.
İade işlemi sırasında müşterinizin, şube görevlisine mutlaka iade kodunu paylaştıktan sonra, iade işlemini hangi marka ile yapacağı bilgisini paylaşması gerekmektedir.

Aldığım ürün hasarlı veya eksik geldiyse ne yapmak gerekiyor ?

www.woohoobox.com ‘dan kaynaklanan ,yanlış ürün ,yanlış renk vb. gönderimleri ,kullanılmamış ve satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde www.woohoobox.com Müşteri Hizmetleri 0850 840 68 61 ile irtibata geçerek ,kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz.Bu sürenin dışın da herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılmamaktadır.Ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.(Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli iade edilir)

Aldığım ürünü değiştirmek istiyorum:

Kargoda ürünleri teslim aldığınızdan itibaren her hangi bir sorun yaşamış ürün veya ürünlerinizin en geç 14 gün içerisinde tarafımıza gönderilerek iade veya değişimini www.woohoobox.com Müşteri Hizmetleri 0850 840 68 61 ile irtibata geçerek sağlayabilirsiniz.

İade işlemlerinde kargo ya da kapıda ödeme ücreti geri ödeniyor mu ?

İade işlemlerinde kargo ve kapıda ödeme ücreti ödenmemektedir.Sadece ürün bedeli ödenmektedir.

İade Sürecinde Ödemem Ne Zaman Yapılır ?

İadeniz bize ulaştığı zaman iade işlemiz ile ilgili size sms yada mail ile bilgi verilecektir.İadeniz onaylandıktan sonra kredi kartlı ödemeleriniz doğrudan kartınıza yatırılmaktadır. Kapıda ödemeyle yapılan alışverişlerde de www.woohoobox.com ‘a göndermiş olduğunuz IBAN numarasına yatırılmaktadır.İade işleminin banka sistemlerindeki karta yansıma sürelerinde farklılık olmakta olup iade tutarı, kredi kartlarında 5-7, banka kartlarında ise 20-25 gün içerisinde yansımaktadır. Kredi kartı iade işlemlerinde banka sistemlerindeki karta yansıma sürelerinde farklılık olmakta olup iade tutarı, kredi kartlarında 5-7, banka kartlarında ise 20-25 gün içerisinde yansımaktadır. İadeniz en geç 3 iş günü içerisinde yapılmakta ancak ekstrenize yansıması tamamıyla BDDK lisanslı Altyapı sağlayıcı ve Bankanın çalışma sistemiyle ilgilidir.www.woohoobox.com ‘un bu süreçlere hiçbir müdahale hakkı bulunmamaktadır.Yaşanan gecikmelerde bankanızdan bilgi alabilirsiniz.Kapıda ödemeyle yapılan alışverişlerinizde iade işlemlerinizin olması hızlı olması için göndermiş olduğunuz IBAN numaranızın ve Ad-Soyad bilgilerinizin eksiksiz olması gerekmektedir.İade işlemi onaylandıktan sonra en geç 5 iş gününde hesabınıza ücret iadesi yapılacaktır.Yanlış IBAN numarası bilgileri ile ilgili size çağrı yada mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.Ulaşılmayan irtibat numaralarında www.woohoobox.com herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.Kredi kartı ödemelerinde IBAN numarasına gerek yoktur. Hesap numarasına iade yapılmaktadır. IBAN numaranıza bankanızın müşteri hizmetlerinden ,internet bankacılığından yada ATM ‘lerden ulaşabilirsiniz.

İade politikasi

Mesafeli Satış Sözleşmesi


İşbu Sözleşme’nin konusu ve kapsamı, ALICI’nın Woohoobox pazaryeri bünyesinde sanal mağaza sahibi olan SATICI tarafından tasarımlanan, tedarik edilen ve/veya üretilen Ürünlerin Woohoobox’un Web Sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini yaptığı, temel nitelikleri ve fiyatı Web Sitesi üzerinde ve faturada yer alan Ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak Kanun ve Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 1- TARAFLAR

1.1- SATICI:

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi, woohoobox.com web sitesinde yer alan ürünleri satın alan gerçek/tüzel kişi ile web sitesinde bulunan ve online sistemde ALICI’ya sunulan ürünlerin SATICI sıfatıyla tasarımcısı, tedarikçisi veya üreticisi olan ve bilgileri SATICI tarafından sağlanan satışın WooHooBox adına yapılan sözleşmesidir.

Ünvanı : WOOHOOBOX HEDİYELİK EŞYA VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ

Adresi : Ofis Adresi:Oruç Reis mah, Giyimkent caddesi, 20.sokak no:121a, Esenler/İstanbul

Depo Adresi: Köseler Mahallesi S.S İstanbul Mermerciler San. Sit. Yapı Koop. 37.Cad. NO:3, 41455 Dilovası/Kocaeli

Telefon :-08508406861

Fax :-

E-mail:woohoobox@woohoobox.com

MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait ürünü, WOOHOOBOX HEDİYELİK EŞYA VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ internet pazaryeri sitesindeki sanal mağazası üstünden elektronik ortamda siparişini vermesi ve aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilip, teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3 - GENEL HÜKÜMLER

3.1- ALICI, WOOHOOBOX HEDİYELİK EŞYA VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ e-ticaret pazaryerinde, sözleşme konusu sanal mağaza ürününün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

3.2- Sözleşme konusu ürün, yasal 3 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa sanal mağaza sahibi tarafından teslim edilir.

3.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden WooHooBox pazaryerinde sanal mağaza sahibi olan SATICI sorumlu tutulamaz.

3.4- WooHooBox pazaryerinde sanal mağaza sahibi olan SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım klavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. Woohoobox platform kurallarını ihlal eden, Woohoobox’un ilkelerine aykırı işlem yapan satıcının işlemi durdurulabilir, mağazası askıya alınabilir veya kapatabilir. Woohoobox mağazalar üzerinde işlem yapma hakkını saklı tutar.

3.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI'ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Woohobox’ta sanal mağaza sahibi SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

3.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Woohobox’ta sanal mağaza sahibi SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde Woohobox’ta sanal mağaza sahibi SATICI'ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.

3.7- Woohobox’ta sanal mağaza sahibi SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir.

3.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için Woohobox’ta sanal mağaza sahibi SATICI'ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.

MADDE 4 - CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Woohobox’ta sanal mağaza sahibi SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün Woohobox’ta sanal mağaza sahibi SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 15 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

MADDE 5 - CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

-Taşınabilir Bilgisayar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra iade alınmayacaktır.)

-Her türlü yazılım ve programlar

-DVD, VCD, CD ve kasetler

-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

-Hür türlü kozmetik ürünleri

-Telefon kontör siparişleri

-İç çamaşırları ve mahrem ürünler

-Değiştirilebilen, satışta bulunduğundan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin kişiselleştirilmiş) ürünler

-Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünler arasından; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanlar,

-Sanal olarak teslimatı o an yapılan hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler

-Sanal tasarımların baskılandığı ürünler

MADDE 6 - YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya WooHooBox pazaryerinde sanal mağaza sahibi olan SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI

WOOHOOBOX HEDİYELİK EŞYA VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ