35 Focus Liner

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın günümüzde ne kadar önemli olduğu tüm kullanıcılar, tarafından bilinmektedir. Kullanıcılar oldukları yerden, arzu ettikleri her ürünü kolayca satın alabilmekteler. Özellikle okul gereçleri alanında kırtasiye ürünleri ve birçok kırtasiye gereçleri kolaylıkla temin edilmekte.

Neden 35 Focus Liner?

Her kesimden bireylere gerekli olabilecek ürünlerden olan kitap ve ofis gereçleri, birçok farklı marka tarafından üretildiği gibi, çok farklı modellerde bulunmaktadır. Ürün kategorileri olarak 35 Focus Liner ürünleri insanların severek kullandığı ve oldukça hesaplı bir portföydür. Kırtasiye sektöründe bulunan diğer ürünlerle karşılaştırma yapıldığında, farkı kolayca anlaşılmaktadır. Özellikle internet alışveriş sektörü incelendiğinde, internet mağazacılık alanında birçok kırtasiye gereçleri satışı yapan firmalar bulunmaktadır. Bazı şirket ve markalar, kullanıcılara istekleri ürünlerin karşılığını verebilmekte, bazıları ise ne yazık ki sektörde tutunamayacak kadar basit yapılardır.

35 Focus Liner Ürün Modelleri

Ürün alıcıları günümüzde bir gerecin, fiyatını inceledikleri gibi aynı zamanda ürünün markasını da ön planda tutmaktalar. Bu sebeple bazı markalar arasında ve ürün yelpazesi arasında yerini alan 35 Focus Liner tüketiciler tarafından tam not almış ürün zenginliğine sahiptir. Kaliteli bir markanın ürünleri mağazamız üzerinden, oldukça güzel tasarımlarla satış yapılmaktadır. Kırtasiye malzemeleri arasında önemli bir alan kaplayan kalem çeşitleri, okuyan ve ofis ortamında çalışan kullanıcıların en fazla ilgi duyduğu üründür.

35 Focus Liner Ürün Fiyatları

Fiziki mağazalarda ve internet mağazalarında, farklı ürün ve hizmetlerde indirim kampanyaları düzenli olarak gerçekleşmektedir. Alışveriş merkezlerinde olduğu gibi woohoobox.com da birçok ürünlerde belirli zamanlarda kaçırılmayacak indirimler düzenlenmektedir. Günün her saati müşterilerine güvenilir alt yapısıyla hizmet verirken aynı zamanda, orijinal kırtasiye gereç ve ürünleri de en uygun fiyatlarla vermekteyiz. Türkiye’nin ünlü firmalarının ürünlerini bünyesinde barındıran alışveriş sitemiz, her bütçeye uygun hizmetler sunmaktadır. Alışveriş yapacak olan müşterilerinin, bütçesini iyi analiz eden web sitemiz, tamamen müşteri odaklı olarak hizmetini vermektedir. Kırtasiye malzemeleri olma  üzere bilindik tüm markaların ürünlerini, ekonomik fiyat aralıkları ile sunmaktadır. Farklı miktarda alışverişlerde kargo ücretini üstlenen alışveriş mağazamız, özellikle yaptığı indirim günleriyle, tüketicilere eğlenceli bir ortam sunmaktadır.

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺9,50 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺3,45 KDV Dahil
₺16,90 KDV Dahil
%80 İndirim
%80İndirim
Yeni Ürün
1